Youtube’da üye olmadan istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz. Ancak kendi kanalınızı oluşturmak, abonelikler, videoları beğenme, yorum yapma gibi özellikleri kullanmak için bir youtube hesabı açmanız gerekmektedir. Ve youtube’da gmail hesabınız olmadan da üyelik oluşturabilirsiniz. Bu yazımızda Gmailsiz youtube hesabı açmayı anlayacağız.

Gizlilikle ilgili takıntılarınız varsa, birden fazla youtube hesabı oluşturmak istiyorsanız veya farklı bir mail adresiyle (hotmail vb.) youtube hesabı oluşturmak istiyorsanız bunu nasıl yapabileceğinizi resimli olarak anlatacağız.

Gmail Olmadan Youtube Hesabı Oluşturma

 • Youtube.com‘a gidin ve sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Oturum Aç butonuna tıklayın.

youtube oturum ac

 • Açılan pencerede Daha fazla seçenek linkine tıklayın.

youtube daha fazla secenek

 • Açılan menüden Hesap oluşturun seçeneğini seçin.

youtube hesap olusturun

 • Açılan sayfada Ad – Soyad, email, şifre gibi bilgilerinizi girin. Burada email adresi bölümüne gmail haricinde kullanış olduğunuz bir mail adresini girebilirsiniz. Biz örneğimizde info@teloji.com email adresimizi kullandık. Siz burada kullanmış olduğunuz hotmail veya özel bir mail adresinizi yazabilirsiniz. Yalnız buraya gireceğiniz mail adresi kullandığınız bir mail adresi olmalıdır. Çünkü mail adresinize bir doğrulama linki gelecektir.

youtube kullanici bilgileri

 • Karşınıza gelen Gizlilik ve Şartlar penceresini kabul edin.

youtube gizlilik ve sartlar

 • Son olarak mail adresinize bir doğrulama linki gelecektir. Mail adresinizi açın ve doğrulama linkine tıklayın.

youtube eposta dogrulama link

 • Şimdi youtube.com sitesine girip. Oluşturduğunuz hesap bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.

youtube teloji

Youtube’da gmail hesabı olmadan bu şekilde farklı bir mail adresi ile hesap açabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Paylaş

8 yorum

 1. Merhaba, benim on yıl önce hotmail ile açtığım bir youtube kanalım vardı. Hotmail hesabımı kurtardım fakat o hesapla youtube kanalıma giremiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  Teşekkürler.

 2. Selamun aleykum hocam. Ben hotmaile Youtube kanali açtim bunu buyutmek istiyorum ancak hotmaile para kazanilip kazanilmadiğina dair bir bilgim yok acaba hotmaile yitubeden para kazana bilirmiyim? TEŞEKURLER

  • Derviş özhan on

   Merhaba ben hotmail ile youtube hesabı actım ve kanal olusturdum, ileride benim için bir sorun olurmu hotmail olması??? Videolarım izleniyor abone sayım artıyor

  • Osman Çokgezer on

   Youtube mailinizin hotmail olması sorun değil. Çünkü para kazanma özelliğini açtığınız zaman onu farklı bir mail üzerinden yönetebilirsiniz.

 3. Emre öztemiz on

  Peki bu hesaba telefondan girebilir miyiz sadece bilgisayarmi telefonda daha fazla seçenek kısmı yok

Leave A Reply