Samsung’un uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen akıllı telefonu Samsung Galaxy S21 FE hakkında her geçen gün yeni bir sızıntı ortaya çıkıyor. Akıllı telefonun şimdi de tüm tasarım detaylarını ortaya koyan basın görselleri sızdırıldı.

Galaxy S21 ailesinin uygun fiyatlı modeli olan FE, birçok kişi tarafından merakla bekleniyor. Samsung Galaxy S21 FE hakkında daha önce ortaya çıkan bilgilere göre cihaz, Ocak ayında satışa sunulacak. Bununla birlikte telefonun birçok teknik özelliği de sızdırılmış durumda. Bugün ortaya çıkan yeni görsellerde ise telefonun tüm tasarım detayları ve renk seçenekleri ortaya çıktı. Gelin Galaxy S21 FE’nin sızdırılan bilgilerine bakalım.

Her şeyden önce Galaxy S21 FE, harika uygun fiyatla satışa sunulacak. Aşağıdaki görsellerde görebileceğiniz üzere telefonun lavanta, krem, siyah ve yeşil renk seçenekleri bulunacak. Kamera tasarımı S21 ailesiyle aynı olacak. Arka tarafta 64 MP ana kameraya 12 MP’lik derinlik ve ultra geniş açılı kameranın eşlik etmesi bekleniyor. Telefonun ön tarafında ise ekranın ortasında 32 MP’lik selfie kamerası yer alacak.

galaxy s21 fe 2 galaxy s21 fe 3 galaxy s21 fe 4 galaxy s21 fe 6

Samsung Galaxy S21 FE, pazara bağlı olarak Snapdragon 888 veya Exynos 2100 yonga setlerinden güç alacak. Telefonun 8 GB ve 12 GB LPDDR5 RAM ve 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

Batarya ve hızlı şarj konusunda ise cihaz bazıları için hayal kırıklığı yaratabilir. 4500 mAh batarya ile gelecek olan cihazın 15W hızlı şarj ile geleceği sızdırılan bilgiler arasında.

Paylaş

Leave A Reply