Samsung’un tanıtılacak olan yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 ve bu yıl tanıttığı iki amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için hazırlanmış 30’dan fazla HD duvar kağıdını sizler için hazırladık. Tüm duvar kağıtları bu telefonlara özel en boy oranına sahiptir.

YENİ !!! HD Duvar Kağıtlarını Paylaştığımız Telefon Duvar Kağıtları yazımıza bakmanızı öneririz.

Samsung’un yakın zamanda tanıtacağı Galaxy Note 8, 6.3 inç boyutunda ekranı ve 18.5:9 en boy oranına sahip. Yine aynı şekilde Galaxy S8 ve Galaxy S8+’da benzer en boy oranlarıyla dikkat çekiyor. Infinity ekran denilen sonsuz ekrana sahip olan bu telefonlar için özel olarak bir birinden güzel HD duvar kağıtlarını sizler için bir araya getirdik.

Galaxy Note 8, Galaxy S8 ve Galaxy S8+’da kullanabileceğiniz bu fotoğraflar Full HD çözünürlüktedir. Fotoğrafların üzerine dokunduğunuz zaman fotoğraf yeni sayfada açılacaktır ve fotoğrafın üzerine basılı tuttuğunuz zaman menü açılacaktır. Açılan menüden Fotoğrafı kaydet diyerek fotoğrafı telefonunuza indirebilirsiniz. Ayrıca yazının en altında bulunan linkte tıklayarak fotoğraflara Google Drive üzerinden erişebilir ve telefonunuza indirebilirsiniz.

Infinity Display wallpapers 1

Infinity Display wallpapers 2

Infinity Display wallpapers 3 Infinity Display wallpapers 4 Infinity Display wallpapers 5 Infinity Display wallpapers 6 Infinity Display wallpapers 7 Infinity Display wallpapers 8 Infinity Display wallpapers 9 Infinity Display wallpapers 10 Infinity Display wallpapers 11 Infinity Display wallpapers 12 Infinity Display wallpapers 13 Infinity Display wallpapers 14 Infinity Display wallpapers 15 Infinity Display wallpapers 16 Infinity Display wallpapers 17 Infinity Display wallpapers 18 Infinity Display wallpapers 19 Infinity Display wallpapers 20 Infinity Display wallpapers 21 Infinity Display wallpapers 22 Infinity Display wallpapers 23 Infinity Display wallpapers 24 Infinity Display wallpapers 25 Infinity Display wallpapers 26 Infinity Display wallpapers 27 Infinity Display wallpapers 28 Infinity Display wallpapers 29 Infinity Display wallpapers 30 Infinity Display wallpapers 31

Paylaş.

Yorum Yap