Anasayfa Ekran Görüntüsü Alma Galaxy J7 Prime Ekran Görüntüsü Alma

Galaxy J7 Prime Ekran Görüntüsü Alma

4

Samsung Galaxy J7 Prime ekran görüntüsü alma nasıl yapılır ? Samsung’un Türkiye’de en fazla satılan akıllı telefonlarının başında gelen Galaxy J7 Prime ile ekran resmi nasıl çekilir sizlere resimli olarak anlatacağız.

Samsung Galaxy J7 Prime ekran görüntüsü alma işlemi diğer birçok Galaxy serisi akıllı telefonlarda olduğu gibi yapılmaktadır. Galaxy J7 Prime ile ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gelin ve Güç Düğmesi ve Home (Ana Ekran) Düğmesine aynı anda basıp biraz bekleyin. Telefondan bir deklanşör sesi gelecek ve ekran resmi çekilecektir.

Samsung Galaxy J7 Prime ile çektiğiniz ekran resimleri telefona otomatik olarak kaydedilir. Kaydedilen fotoğrafları görüntülemek, düzeltmek veya paylaşmak için telefonun Galeri uygulamasını kullanabilirsiniz.

Eğer telefonu USB kablo ile bilgisayara bağlayıp ekran görüntülerine erişmek istiyorsanız, fotoğraflar dahili depolama içinde yer alan DCIM klasörü altındaki Screenshots klasörü altında yer almaktadır.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

4 YORUMLAR

  1. Samsung j7 prime dan güç düğmesi ve home tuşuna aynı anda basıyorum ama ekran görüntüsü yerine telefon google a giriyor ne yapmam gerek.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz