Hint’li online alışveriş sitesi Flipkart, dün Samsung Galaxy F13 ile ilgili bilgileri paylaştı. Bugün ise perakendeci kendi web sitesinde F13 için bir tanıtım sayfası oluşturarak akıllı telefonun lansman tarihini ve temel özelliklerini ortaya koydu. Gelin şimdi Samsung Galaxy F13 hakkında sızdırılan bilgilere bakalım.

Samsung Galaxy F13, 22 Haziran’da satışa sunulacak ve en az üç renk seçeneğine sahip olacak. Akıllı telefon FullHD+ LCD ekrana sahip olacak ve 15W şarj destekli 6.000 mAh batarya kapasitesi sunulacak. Galaxy F13, sanal RAM genişletmesi gibi görünen RAM Plus özelliğiyle birlikte 8 GB RAM‘e sahip olacak. Akıllı telefon ayrıca Otomatik Veri Değiştirme özelliği ile gelecek.

Flipkart tarafından paylaşılan görüntüler ayrıca yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısının, 3,5 mm kulaklık jakının ve bir USB-C bağlantı noktasının varlığını doğruluyor.

Flipkart, Galaxy F13’e güç sağlayacak yonga setini açıklamadı, ancak Geekbench’te daha önce ortaya çıkan bilgilere göre, cihazda Exynos 850 yongası olacağını biliyoruz.

Samsung Galaxy F13’ün, HD+ ekran, 4GB RAM ve 5.000 mAh pil ile gelen Galaxy M13‘ün bir versiyonu olduğu söyleniyordu. İki akıllı telefon arasında daha fazla fark olup olmadığı henüz belli değil. Lansmana sadece beş gün kala Galaxy F13 hakkında ortaya çıkan bilgiler şimdilik bunlar. Cihaz tanıtıldığı zaman tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

samsung galaxy f13 1 samsung galaxy f13 auto data switching samsung galaxy f13 batarya samsung galaxy f13 ekran samsung galaxy f13 ram

Paylaş.

Yorum Yap