Samsung’un Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy Note 8 ve LG’nin LG G6 ve LG V30 için bir birinden güzel duvar kağıtlarını sizler için bir araya getirdik. FullVision ve Infinity ekranlar için uyumlu duvar kağıtları burada sizleri bekliyor.

Bu yıl Samsung ve LG’nin yeni amiral gemilerinde incelen çerçeve ve uzayan telefonlar bizleri yepyeni bir tasarım anlayışıyla tanıştırdı. 18:9 ve 18.5:9 en boy oranına sahip olan bu yeni akıllı telefonlar oldukça iyi bir ekran deneyimini bizlere sunuyorlar.

Bu yeni en boy oranına sahip sonsuz ekranlı akıllı telefonlar için başarılı duvar kağıtlarını sizler için bir araya getirdik. Bu duvar kağıtlarıyla akıllı telefonlarınız daha güzel bir görünüme sahip olacak. Ayrıca buradaki yazımızdan daha fazla duvar kağıdına erişebilirsiniz. Dilerseniz buradaki Yandex.Disk linkinden duvar kağıtlarının hepsini telefonunuza indirebilirsiniz. Duvar kağıtlarının orijinal boyutunu görüntülemek için duvar kağıtlarına tıklamanız yeterlidir.

Infinity FullVision wallpapers 1Infinity FullVision wallpapers 2 Infinity FullVision wallpapers 3 Infinity FullVision wallpapers 4 Infinity FullVision wallpapers 5 Infinity FullVision wallpapers 6 Infinity FullVision wallpapers 7 Infinity FullVision wallpapers 8 Infinity FullVision wallpapers 9 Infinity FullVision wallpapers 10 Infinity FullVision wallpapers 11 Infinity FullVision wallpapers 12 Infinity FullVision wallpapers 13 Infinity FullVision wallpapers 14 Infinity FullVision wallpapers 15 Infinity FullVision wallpapers 16 Infinity FullVision wallpapers 17 Infinity FullVision wallpapers 18 Infinity FullVision wallpapers 19 Infinity FullVision wallpapers

Paylaş

Yorumdan çık