Çektiğiniz fotoğraflara veya Galerinizde bulunan fotoğraflara hareketli animasyon efektleri veren ve gif resmi olarak kaydetmenizi sağlayan başarılı bir uygulama Lumyer’i bu yazımızda sizlere tanıtacağız.

Lumyer uygulaması fotoğraflara ve videolara gerçekçi hareketli efektler vermenizi sağlıyor. Fotoğrafları canlı gösteren animasyonları ekledikten sonra dilerseniz fotoğrafı Gif olarak telefona kaydedebilir veya Whatsapp, Instagram, Messenger, Telegram ve Facebook’ta paylaşabilirsiniz. Ayrıca isterseniz animasyonlu fotoğrafı direk olarak Facebook Profil fotoğrafı olarak da yükleyebilirsiniz.

Lumyer uygulamasında animasyonlu fotoğrafı telefona GIF olarak kaydediyorsunuz ancak Whatsapp, Instagram vb. ağlarda paylaşırken bunlar tekrar eden videolar olarak paylaşılıyor.

Lumyer uygulamasının ücretsiz ve ücretli versiyonu mevcut. Ücretsiz olan versiyonda efekt verilen fotoğraf ve videolara Lumyer filigramı ekleniyor. Lumyer logosunu kaldırmak için 5,64 TL ödeyerek ücretli versiyona geçmeniz gerekiyor.

Lumyer uygulamasında 100’lerce animasyon efekti bulunuyor. Yeni efektleri eklemek için uygulama ana sayfasından FX seçeneği seçip indirebiliyorsunuz.

Aşağıdaki linklerden Lumyer uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık