Tatile, iş gezisine, kampa veya spora giderken çantanızı hazırlamakta zorlanıyorsanız ve biraz unutkan biriyseniz valiz hazırlama listesi uygulaması kullanabilirsiniz. Bavul hazırlama uygulamaları, seyahatlerinizde bavulunuzu hazırlamanıza yardımcı olur, zaman kazandırır ve yanınıza almanız gereken tüm eşyaları eksiksiz olarak almanızı sağlar.

Google Play’de yaptığımız araştırmalar sonucunda sizler için en iyi ücretsiz valiz hazırlama uygulamasını bulduk ve inceledik. Easy Pack uygulaması, Türkçe dil desteğine sahip, ücretsiz ve reklamsız bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Birçok ücretli valiz hazırlama uygulamasının sağladığı özellikleri, ücretsiz olarak sunan uygulamanın tüm detayları yazımızda.

Valiz Hazırlama Uygulamasının Özellikleri

  • Uygulama içinde yer alan Asistan sayesinde valiz hazırlamak oldukça kolay.
  • Menüden Asistan seçeneğini seçip, yapacağınız tatil hakkında bilgilerinizi girdiğiniz zaman yanınıza almanız gereken eşyaların bir listesi karşınıza çıkıyor. Bu listeden dilediğinizi silebileceğiniz gibi ekleme de yapabiliyorsunuz. Ayrıca Asistan ile oluşturduğunuz Çantayı kaydedip sonraki tatil planınızda da kullanabilirsiniz.
  • Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi Asistan, Kim Gidiyor, En Gerekliler, Yolculuk Türü, Ulaşım, Hava, Kalış, İşler, Aktivite gibi menüler içeriyor ve bu menülerden yaptığınız seçimlere göre, valiziniz için öneriler oluşturuluyor.thumbnail c8253071 11e6 4704 ae39 c942acda545d
  • Şablon kısmında ise farklı aktiviteler için hazır valiz şablonları bulunuyor. Örneğin, balıkçılık, bebeğiniz ile dışarıda, binicilik, bisiklet, dalış, fitness, dağ yürüşü, golf gibi etkinliklerde yanınıza almanız gereken ekipmanlar ve eşyaların hazır bir listesine ulaşabiliyorsunuz.
  • Çantalar menüsünde ise önceden hazırladığınız çantaları görebilir ve asistan ve şablon kullanmadan kendi çantalarınızı oluşturabilirsiniz.

bavul hazirlama uygulamasi

Basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan uygulama ayrıca 3 MB’lık küçük boyutuyla da kullanıcı dostu. Tamamen ücretsiz olan uygulama, ücretli valiz hazırlama uygulamalarının sunduğu hemen tüm özellikleri sağlıyor. Aşağıdaki linkten uygulamayı Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Easy Pack indir

Paylaş

Yorumdan çık