Bu yazımızda android ve iOS akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz en iyi telefon takip uygulamalarını sizler için listeledik. Telefon takip programları sayesinde çocuklarınızı, aile üyelerinizi, arkadaşlarınızı ve çalışanlarınızı takip edebilir onların anlık olarak konumlarını öğrenebilirsiniz.

Telefon takip uygulamaları özellikle aileler ve işverenler için çok faydalı programlardır. Telefon takip uygulamaları sayesinde anne ve babalar, çocuklarının nerede olduğunu anlık olarak görebilmektedir. Aynı şekilde patronlar çalışanlarının nerede olduğunu telefon takip programları sayesinde anlık olarak izleyebilirler. Aynı şekilde eşler ve sevgililer de telefon takip uygulamalarını kullanmaktadır.

Telefon takip uygulamaları temel olarak GPS verilerini kullanmaktadır. Bunun yanında Gsm operatörlerinin verileri de kullanılabilmektedir. Bu veriler sayesinde aranılan kişi harita üzerinde gösterilmektedir.

Bu yazımızda Android ve iOS tabanlı akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz en iyi telefon takip uygulamalarını sizler için listeledik.

1. Telefon Takip – GPS İzleme

Telefon Takip – GPS İzleme uygulaması android telefonlar için geliştirilmiş ve android markette en çok indirilme sayısına sahip telefon takip uygulamasıdır. Bu uygulamanın tek eksiği sadece bir çevre eklenebilmesidir.

2. Funa – Family Locator

Uzak doğulu geliştirici bir firma tarafından geliştirilen Funa oldukça başarılı bir telefon takip uygulamasıdır. Funa hem android hem de iOS cihazlarla uyumludur.

3. Aile Konum – GPS Telefon Takip

Aile Konum uygulaması iOS ve Android için geliştirilmiş ücretsiz oldukça başarılı bir telefon takip uygulamasıdır. Aile Konum uygulaması en son GPS izleme teknolojine sahiptir. Uygulama, birden fazla çevre ekleme, konumunuzu her bir çevre ile ne zaman paylaşacağınızı seçme, çevreyle veya tek tek sohbet etme, bir yere ulaşıldığında yer uyarısı yapma, çalınan veya kaybolan telefonu bulma gibi özelliklere sahiptir.

Telefon Takip Uygulamalarının Kullanımı

  • Uygulamayı indirin.
  • Kendi telefon numaranızı girerek telefon onayı yapın.
  • Aynı şekilde takip etmek istediğiniz kişinin de uygulamayı telefonuna yüklemesi gerekmektedir.
  • Daha sonra takibe almak istediğiniz kişiyi davet edin.
  • Artık o kişinin telefonunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
Paylaş.

Yorum Yap