Yokee firması tarafından geliştirilen ücretsiz Karaoke uygulaması ile Android ve iOS telefonlar ile en sevdiğiniz şarkıları karaoke yapabilir ve söylediğiniz şarkıları kayıt edebilirsiniz. Kaydettiğiniz karaoke şarkılarınızı facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bu uygulamanın adı YouTube’da Ücretsiz Karaoke. Uygulama ile birçok türkçe ve yabancı şarkıya ulaşabilir ve karaoke yapabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra Google+ hesabınızla bağlanabilir, yeni bir hesap açabilir veya kaydolmadan karaoke yapabilirsiniz.

yokee_kayit

YouTube’da Ücretsiz Karaoke uygulamasında tüm şarkılar kategorilere ayrılmış durumdadır. Uygulamanın ana ekranında, Populer, Pop, Rock, Rap, 90’lar, 80’ler gibi farklı kategorilerdeki şarkıları seçebilir veya arama bölümünden istediğiniz şarkıyı şeçip karaoke yapabilirsiniz.

yokee_kategoriler

Uygulama ile karaoke yapmak için kulaklık gerekmektedir. Kulaklıkta gelen şarkıyı takip ederek mikrofona şarkıyı söylemeniz gerekmektedir. Uygulama ücretsizdir ancak sesinizi kaydetmek için jetona sahip olmanız gerekmektedir.

Eğer kaydettiğiniz karaokelerde sesiniz az geliyorsa Menü tuşuna dokunup Ayarlar bölümünden ses seviyesini arttırabilirsiniz.

yokee_ses_arttirma

Android Yokee uygulamasını indirmek için TIKLAYIN.

iOS Yokee uygulamasını indirmek için TIKLAYIN.

 

Paylaş

Yorumdan çık