Ana sayfa Listeler Android için En İyi 6 IPTV Uygulaması

Android için En İyi 6 IPTV Uygulaması

5

Android telefon ve Android TV’de, IPTV ile canlı tv izleyebilir, maçları canlı olarak izleyebilirsiniz. Evet youtube premium, netflix, dijitürk gibi abonelikler var ancak bunlar yüksek abonelik ücretleri istemekte. IPTV ise sizlere ücretsiz veya düşük bir ücret karşılığında canlı tv izleme imkanı sunuyor. Sizler için android cihazınızda ve smart TV’nizde kullanabileceğiniz en iyi iptv uygulamalarını listeledik.

En İyi IPTV Uygulamaları

Sizler için en iyi iptv uygulamaları bir araya getirdik. IPTV, canlı tv izlemenizi sağlayan bir teknolojidir. IPTV uygulaması ise bu canlı yayınları görebilmenizi ve izleyebilmenizi sağlar. İyi bir IPTV uygulamasından beklenen şey ise kullanışlı olması ve donma, takılma gibi sorunlar yaşatmamasıdır. İşte en başarılı iptv uygulamaları.

IPTV Smarters Pro

iptv smarters

Ücretli bir IPTV hizmetine abone olduysanız, sağlayıcının size IPTV Smarters Pro uygulamasının markalı bir sürümüne erişme şansı verecektir. Bu uygulama birçok distribütör tarafından tercih edilen bir uygulamadır.

Tabi, IPTV Smarters Pro için markalı bir sürüme sahip olmanıza gerek yoktur. Sağlayıcınızdan bir M3U URL’niz olduğu sürece, bunu uygulamaya ekleyebilir ve aynı özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Daha da iyisi, Smarters Pro’nun bu “beyaz etiket” sürümü birden çok girişi kabul ederken, markalı sürümler genellikle bunu kabul etmez.

IPTV Smarters Pro mobil cihazlarda harika, ancak gerçekten TV’de parlıyor. Kesinlikle Android TV için olması gereken en iyi IPTV uygulamalarından biridir.

IPTV Smarters Pro indir (ücretsiz ve premium sürümü var)

Lazy IPTV

IPTV uygulaması olarak önereceğimiz bir diğer uygulama Lazy IPTV uygulamasıdır. Lazy IPTV, M3U çalma listelerini açık görünüm, ZIP ve GZ formatlarında desteklemektedir. Uygulama ayrıca XSPF’deki (XML Paylaşılabilir Çalma Listesi Biçimi) çalma listelerini okuyabiliyor.

Lazy IPTV’ye yeni içerik eklemek oldukça kolaydır. URL’leri doğrudan web’den, cihazınızın panosundan yapıştırabilirsiniz. Uygulama, HTTP ve UDP akışlarıyla çalışır ve videoları doğrudan YouTube ve sosyal ağ VK’dan oynatabilir. İnternet radyo kanalları için yerleşik bir ses çalar da var.

Lazy IPTV android telefon ve tabletler için oldukça iyidir. Ancak tv gibi büyük ekranlarda pek önermiyoruz.

Lazy IPTV indir (ücretsiz)

OttPlayer

OttPlayer ile android telefon, tablet ve TV ile IPTV izleyebilirsiniz. Basit bir arayüze sahip olan uygulama oldukça hızlı bir şekilde çalışmakta ve donma gibi olumsuzluklar pek yaşanmamaktadır.

OttPlayer indir (ücretsiz)

Perfect Player IPTV

Perfect Player IPTV bir diğer popüler IPTV uygulamasıdır. Bu uygulama özellikle Android TV kullanıcıları arasında çok sevilmektedir. Uygulama M3U ve XSPF çalma listelerini destekler. Ve bir elektronik program rehberi eklemek istiyorsanız, XMLTV (ZIP, GZ, XZ) ve JTV’yi kullanabilirsiniz. Perfect Player IPTV gözü yormayan bir temaya sahip.

Perfect Player IPTV indir (ücretsiz ve premium versiyonu var)

IPTV

iptv

IPTV uygulaması, Google Play Store’de 10 milyondan fazla indirilme ile en popüler iptv uygulamalarından biridir.

Beklediğiniz gibi, uygulamaya M3U ve XSPF çalma listelerini ekleyebilirsiniz. EPG desteği XMLTV ve JTV biçimindedir. Bir UDP proxy’niz varsa (yerel alan ağınız üzerinden yüklenir), çok noktaya yayın akışlarını yürütmek için IPTV uygulamasını kullanabilirsiniz.

IPTV uygulamasının ücretsiz ve pro sürümleri bulunmaktadır. Pro sürümde reklam yoktur ve izlemeye devam et özelliği ile son izlediğiniz kanalı izlemenizi sağlar. Eğer TV’de IPTV kullanacaksanız uygulamanın pro sürümünü tercih edebilirsiniz.

IPTV indir (ücretsiz) | IPTV Pro indir (16,99TL)

GSE Smart IPTV


GSE Smart IPTV, Google Play Store’daki en popüler IPTV uygulamalarından biridir. GSE Smart IPTV, Android için tasarlanmış en iyi IPTV uygulamalarından biridir. Net tasarımı ve kablolu TV benzeri EPG düzeni, bir uygulama kullandığınızı bile unutmanızı kolaylaştırır.

GSE Smart IPTV rakiplerinin çoğundan çok daha fazla platformda mevcuttur. Android, Android TV, iOS ve Apple TV sürümlerini bulacaksınız. Uygulama ayrıca Chromecast uyumludur.

GSE Smart IPTV, XML, ZIP ve GZ formatlarındaki EPG içeriğini destekler. Ayrıca yerel ebeveyn denetimleri ve altyazı (SRT dosyaları) desteği sunar. HTTP, HSL, M3U8, MMS, RTSP ve RTMP kaynaklarından canlı akışlar oynatabilir. Uygulama reklam destekli ve hem Android TV hem de mobil Android cihazlar için uygundur.

GSE Smart IPTV indir (ücretsiz, premium versiyonu var)

Sizlerde yorum kısmından kullandığınız iptv uygulamalarını önerebilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

5 YORUMLAR

  1. bu ne saçmalık. smart tv ve android platformlarda kullanılan en iyi uygulama SSİPTV dir. ayrıca yeni gelen güncelleme ile türkçe arayüz ve arama yapabilme özelliği gelmiştir.

  2. Iptv extreme programi bence 1 numaralı iptv programı
    İster link ekleyin ister indirdiğiniz iptv dosyasını ekleyin ister Portal ve mac adresini ekleyin , hepsi bir arada 👍👍👍

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın