Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar En İyi iPhone Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları

En İyi iPhone Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları

5

iOS işletim sistemi kullanılan iPhone telefonlarda yapmış olduğunuz telefon görüşmelerini kaydedebilirsiniz. Telefon görüşmelerinde sesleri kaydetmek için uygulama kullanmanız gerekmektedir. Sizler için iTunes’de yer alan ve telefon görüşmesi kaydetme işini en iyi yapan uygulamaları listeledik.

1. TapeACall Lite – Çağrı Kayıt Cihazı

TapeACall, iPhone’unuza gelen aramaları ve yaptığınız aramaları kaydetmenizi sağlar.

TapeACall Lite adından da anlaşılacağı üzere demo sürümüdür ve bu demo sürümü, bütün aramayı kaydedecektir, ancak kaydın sadece ilk 60 saniyesini dinleyebilirsiniz. PRO’ya yükseltirseniz, tüm aramayı dinleyebilirsiniz.

TapeACall, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Danimarka, Şili, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hong Kong, İrlanda, İsrail, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Panama, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Singapur, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya ve İsveç’te #1 numaralı iş uygulaması seçilmiştir.

TapeACall Lite – Çağrı Kayıt Cihazı indir

2. TapeACall Pro – Çağrı Kayıt Cihazı

TapeACall Pro, iPhone’unuza gelen aramaları ve yaptığınız aramaları kaydetmenizi sağlar. Ancak kullandığınız operatörün 3’lü görüşmeleri (konferansı) desteklemesi gerektiğini unutmayın. Vodafone faturasız hat sahipleri gerekli olan üçlü konferans özelliğine sahip değildir.

TapeACall Pro Kullanımı

tapeAcall kullanimi

TapeACall Pro indir

3. Automatic Call Recorder Pro

Automatic Call Recorder Pro uygulaması iPhone için en iyi telefon kayıt uygulamalarından biridir. 17.99 TL’ye sahip olacağınız uygulama ile sınırsız telefon görüşmesi kaydedebilirsiniz.

Automatic Call Recorder Pro indir

4. Call Recorder – Record a Phone Call for iPhone

Bu uygulamayı indirmek ücretsizdir. Call Recorder uygulamasının çalışma mantığı biraz daha farklıdır. Diğer uygulamalarda normal görüşme yapıp konferans görüşmesine alarak kayıt yapılırken bu uygulamada uygulama üzerinden arama yapılır ve direk olarak görüşmeler kayıt altına alınır. Uygulama arayan kişinin kimliğini gizli tutabildiği gibi farklı bir numaradan aramada yapabilmektedir.

Call Recorder – Record a Phone Call for iPhone indir

5. ACR Call Recorder for iPhone

iPhone görüşme kaydetme programları için tavsiye edeceğimiz son uygulama ACR Call Recorder uygulaması. Uygulamanın hem demo hem de Pro versiyonu bulunmakta. Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranızı girmeniz ve onaylatmanız gerekiyor. Ücretsiz sürümde telefon görüşmesinin ilk 60 saniyesini dinleyebiliyorsunuz. Pro versiyonun ücreti 17.99 TL’dir.

ACR Call Recorder for iPhone indir

iPhone’da bizim denemelerimizde en iyi görüşme kaydetme uygulamaları bunlar. Sormak istediklerinizi veya görüşme kaydetme sorunlarını yorum kısmından sorabilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. 60 saniyeden fazlası ücretli ama ıphone dışındaki her telefona çok güzel uygulamalar var. Iphone da öyle programlar yapsalar çok iyi olurdu

  2. Hep ücretli ya .. 60 saniyeden fazla kaydetmek istiyoruz. Iphone dışındaki telefonlara ne güzel uygulamalar var ama ıphone a yok

  3. iphone 8 plus ta Aramaları direk olarak kayıt edebilecek bir program varmı ? İş bilgisi için çok gerekli oluyor kayıt almam bu yuzden acilen bulmam gerekiyor arama ve aranma kaydedicisini..
    yarımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın