iPhone’da telefonda konuşurken ses kaydı alınır mı? Evet, uygulama yardımıyla iPhone telefonlarda yapmış olduğunuz telefon görüşmelerini kaydedebilirsiniz. Sizler için App Store’da yer alan ve çağrı kaydetme işini en iyi yapan uygulamaları listeledik. İşte en iyi iPhone telefon görüşmesi kaydetme uygulamaları!

iPhone Telefon Görüşmesi Kaydetme Nasıl Yapılır?

iPhone dahili olarak arama kaydetme özelliğine sahip değildir. iPhone’da telefon görüşmesini kaydetmek için 3. parti uygulamalar kullanmanız gerekmektedir. Bu arama kaydetme uygulamaları genel olarak ücretlidir ancak deneme yapabilmeniz için ücretsiz sürümleri bulunmaktadır. Ücretsiz telefon görüşmesi kaydedici sürümleri genellikle görüşmenin tamamını kaydeder ancak sadece ilk 60 saniyelik kısmını size sunar. Gelin şimdi App Store’de yer alan en iyi arama kaydetme uygulamalarına bakalım.

Çağrı Kaydedici Call Recorder

iPhone için ücretsiz çağrı kaydedici arayanlara önereceğimiz uygulama Çağrı Kaydedici Call Recorder uygulamasıdır. Bu uygulama telefon konuşmalarını, gelen ve giden telefon aramalarını kaydetmek için küçük, kullanışlı ve en önemlisi ücretsiz bir uygulamadır. Kayıt, telesekreter modunda çalışan servis telefon numarasını çevirerek yapılır. Uygulama sınırsız süreyle telefon konuşmalarını kaydeder ve kayıtlara göre uygun bir arama içerir. Abonenin uygun şekilde aranması için, uygulamanın kullanıcının telefon rehberine erişmesi gerekir. Konuşmayı kaydetmek için telefon kayıtlarını “birleştir” i tıklamayı unutmayın.

cagri kaydedici callrecorder

Çağrı Kaydedici Call Recorder indir

TapeACall Pro – Çağrı Kayıt Cihazı

TapeACall Pro, iPhone’unuza gelen aramaları ve yaptığınız aramaları kaydetmenizi sağlar. Ancak kullandığınız operatörün 3’lü görüşmeleri (konferansı) desteklemesi gerektiğini unutmayın. iTunes’te İş kategorisinde 15. sırada yer alan TapeACall Pro ücretli bir arama kaydetme uygulamasıdır.  Uygulamanın ücretsiz sürümü de yazımızda yer almaktadır.

iphone arama kaydetme uygulamasi

TapeACall Pro indir

TapeACall Lite – Çağrı Kayıt Cihazı

TapeACall, iPhone’unuza gelen aramaları ve yaptığınız aramaları kaydetmenizi sağlar. TapeACall Lite adından da anlaşılacağı üzere demo sürümüdür ve bu demo sürümü, bütün aramayı kaydedecektir, ancak kaydın sadece ilk 60 saniyesini dinleyebilirsiniz. PRO’ya yükseltirseniz, tüm aramayı dinleyebilirsiniz. Uygulamanın Pro sürümünü satın almadan önce burada bir deneme yapabilirsiniz.

tapeacall lite

TapeACall, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Danimarka, Şili, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hong Kong, İrlanda, İsrail, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Panama, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Singapur, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya ve İsveç’te #1 numaralı iş uygulaması seçilmiştir.

TapeACall Lite indir

Automatic Call Recorder Pro

Automatic Call Recorder Pro uygulaması iPhone için en iyi çağrı kaydetme uygulamalarından biridir. Bu çağrı kaydedici uygulaması, App Store’da bulabileceğiniz, kullanımı en kolay Çağrı Kaydedici olabilir. Pek çok kullanıcı Arama Kaydedici uygulamalarını nasıl kullanacağını bilmemektedir. Uygulamayı geliştirenler herkesin gelen/giden telefon görüşmelerini kaydetmesi için kullanımı son derece kolay olan yeni bir kullanıcı deneyimi oluşturmuş. Uygulamanı hem ücretsiz hem de ücretli versiyonu bulunuyor.

automatic call recorder 1

Automatic Call Recorder Pro indir

Çağrı Kaydedici iCall

Bu uygulama ile giden ve gelen aramaları birkaç dokunuşla kaydedin ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde konuşmaya erişin. Tüm özelliklerle birlikte ücretsiz denemeyi 3 gün deneyebilirsiniz.

cagri kaydedici iphone

Çağrı Kaydedici iCall indir

iPhone’da bizim denemelerimizde en iyi görüşme kaydetme uygulamaları bunlar. Sormak istediklerinizi veya görüşme kaydetme sorunlarını yorum kısmından sorabilirsiniz.

Paylaş

5 yorum

  1. iphone 8 plus on

    iphone 8 plus ta Aramaları direk olarak kayıt edebilecek bir program varmı ? İş bilgisi için çok gerekli oluyor kayıt almam bu yuzden acilen bulmam gerekiyor arama ve aranma kaydedicisini..
    yarımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

  2. Hep ücretli ya .. 60 saniyeden fazla kaydetmek istiyoruz. Iphone dışındaki telefonlara ne güzel uygulamalar var ama ıphone a yok

  3. 60 saniyeden fazlası ücretli ama ıphone dışındaki her telefona çok güzel uygulamalar var. Iphone da öyle programlar yapsalar çok iyi olurdu

Yorumdan çık