Telefonunuzda fotoğraflarınızı düzenlemenize yardımcı olacak en iyi 10 fotoğraf düzenleme uygulamasını sizler için bir araya getirdik. Android ve iOS‘da kullanabileceğiniz, farklı özelliklere sahip en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları yazımızda sizleri bekliyor.

Akıllı telefonların en büyük kullanım alanı hiç kuşkusuz fotoğraf çekmektir. Sosyal medya platformlarının da popüler olmasıyla beraber fotoğrafların önemi arttı. Çektiğiniz fotoğrafları düzenlemek, farklı efektler vermek ve fotoğrafları daha güzel hale getirmenizi sağlayacak en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını listemizde görebilirsiniz. İşte en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları!

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

  1. Lightroom
  2. Snapseed
  3. PicsArt
  4. VSCO
  5. Prisma
  6. LightX
  7. Bazaart
  8. Polarr
  9. Befunky
  10. Fotor

1.Lightroom

Adobe tarafından geliştirilen Lightroom, en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları listemizde ilk sırada yer alıyor. İster profesyonel bir tasarımcı olun ister amatör, uygulama her kullanıma göre birçok ayar sunmaktadır.

Android için Lightroom indir | iOS için Lightroom indir

2.Snapseed

Snapseed, Google tarafından geliştirilmiş eksiksiz ve profesyonel bir fotoğraf düzenleyicidir. Uygulama içinde yer alan onlarca hazır ayar sayesinde çok kolay bir şekilde fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

snapseed

Android için Snapseed indir | iOS için Snapseed indir

3.PicsArt

PicsArt, hem bir fotoğraf hem de video düzenleme aracıdır. 150 milyondan fazla aktif kullanıcı bulunan uygulama ile Profesyonel düzeyde kolajlar oluşturun, çıkartmalar tasarlayın ve ekleyin, arka planları hızlıca kaldırın ve değiştirin, Altın Saat, Ayna Selfie’leri ve retro VHS veya Y2K filtreleri gibi popüler düzenlemeleri deneyin.

picsart

Android için PicsArt indir | iOS için PicsArt indir

4.VSCO

200’den fazla ön ayar sunan uygulama ile fotoğraflarınızı düzenlemek oldukça kolay ve eğlencelidir. Uygulama 10 ön ayarı ücretsiz sunmaktadır.

Android için VSCO indir | iOS için VSCO indir

5.Prisma

Prisma, modern sanat filtreleri sunan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Prisma, ünlü sanatçıların stillerini kullanarak fotoğraflarınızı resimlere dönüştürür: Munk, Picasso ve daha dünyaca ünlü pek çok süslemeler ve desenler.

prisma

Android için Prisma indir | iOS için Prisma indir

6.LightX

LightX, tüm fotoğraf düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf düzenleme editörüdür. LightX uygulaması arkaplan kaldırma, Fotoğraf kesme ve birleştirme, karikatür yaratma, harika selfiler yaratma ve Portre Rötuş, renk düzenleme efektleri, bulanık arka plan ve bulanıklaştırma efektleri yapmanın kolay ve eğlenceli bir yoludur.

Android için LightX indir | iOS için LightX indir

7.Bazaart

Bazaart, kolayca güzel fotoğraflar, profesyonel dizaynlar ve müthiş kolaj sanatı oluşturmanıza yardımcı olacak ödüllü bir fotoğraf düzenleme ve grafik dizayn uygulamasıdır. Uygulamanın sihirli arka plan silme aracı oldukça başarılıdır.

Android için Bazaart indir | iOS için Bazaart indir

8.Polarr

Dünyanın dört bir yanındaki Polarr Creators tarafından yapılan milyonlarca Polarr filtresini keşfedin veya kendi filtrelerinizi oluşturun ve arkadaşlarınızla paylaşın. Polarr filtreleri, normal filtrelerinizden farklıdır.

polarr

Android için Polarr indir | iOS için Polarr indir

9.Befunky

Befunky fotoğraf düzenleme uygulamasının en güzel yanı, kayıt gerektirmez, reklam içermez ve ücretsiz olarak onlarca aracı sizlere sunar. Aradığınız tüm fotoğraf efektlerini bu uygulamada bulabilirsiniz.

befunky

Android için Befunky indir | iOS için Befunky indir

10.Fotor

Fotor, amatör fotoğrafçıların ve tasarım meraklılarının kreasyonlarını hayata geçirmelerine yardımcı olan profesyonel ve kullanımı kolay bir fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım aracıdır. Uygulamanın hem ücretsiz hem de ücretli aboneliği mevcuttur.

Android için Fotor indir | iOS için Fotor indir

Sizin favori fotoğraf düzenleme uygulamanız hangisi?

Paylaş

Yorumdan çık