İnternetin en beğenilen paylaşımlarından biri de hiç kuşkusuz Caps’lar. Güncel olaylara yaratıcı kişilerin yaptığı Caps’ler oldukça beğeni alıyor ve insanlar tarafından paylaşılıyor.

Caps nasıl yapılır derseniz cevabı çok basit. Eğer android bir telefonunuz varsa sizde çok basit bir şekilde eğlenceli Caps yapabilirsiniz. Sizler için piyasa bulunan en kullanışlı ve başarılı caps yapma uygulamalarını araştırdık. Android için en iyi iki caps yapma uygulamalarını seçtik.

Caps Yapıcı

Caps yapıcı Karacasoft tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir Caps yapma uygulaması. Caps Yapıcı uygulaması ile 3 adımda caps yapabiliyorsunuz. 1. Resim seçme 2. Yazı ekleme ve 3. Kaydetme.

Caps Yapıcı ile tek resimli veya çok resimli capsler yapabiliyorsunuz. Uygulamayı açtığınız zaman seçeneklerden tekli veya çoklu caps şeçeneği seçerek işe başlıyorsunuz. Uygulamada Galeriden resim seçebileceğiniz gibi kamerayı kullanarak çektiğiniz fotoğrafları da kullanabilirsiniz.

Caps yazarken bir satırlık veya çok satırlı yazı yapabiliyorsunuz. Şerit boyu, şerit rengi, şerit yüksekliği, şerit konumu, yazı konumu, yazı fontu, yazı rengi gibi seçenekleri düzenleyebiliyorsunuz.

Caps Yapıcı uygulamasında çoklu caps yapma imkanı olduğunu demiştik. 3’lü yatay, 3’lü dikey, dörtlü, altılı, sekizli caps gibi seçeneklerden istediğinizi seçebilirsiniz.

BURADAN Caps Yapıcı uygulamasını indirebilirsiniz.

 

Caps Yap 2

Caps Yap 2 Tower Labs tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir android caps uygulamasıdır. Daha önce ilk versiyonu olan Caps Yap 2 ilk versiyonuna göre yeni özellikleri ile marketteki yerini aldı.

Caps Yap 2 uygulaması pratik ve kullanımı kolay bir Caps uygulaması. Caps Yap 2 uygulamasında 4 farklı caps yapma seçeneği bulunuyor. Uygulamanın en pratik yönü ise yaptığınız capsleri kaydetmeden direk sosyal ağlarda paylaşabilmeniz.

Caps Yap 2 uygulamasında 5 farklı yazı fontu bulunmakta. Caps ekleyeceğiniz resmi galeriden seçebileceğiniz gibi kameradan fotoğraf da çekebilirsiniz.

Buradan Caps Yap 2 uygulamasını indirebilirsiniz.

 

Sizde yazının altında bulunan yorum kısmında yaptığınız eğlenceli capsleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık