Android telefonunuzda bulunan ikonlardan sıkıldıysanız ikonları değiştirebilirsiniz. Bunun için Google Play’de birçok ücretli ve ücretsiz ikon paketi uygulaması bulunmaktadır. Bu yazımızda sizler için en iyi ücretsiz android ikon paketlerini listeledik.

Android Markette yer alan 2017 yılının en iyi ikon paketlerini sizler için listeledik. Listemizde indirebileceğiniz en iyi ücretsiz ikon paketleri bulunuyor. Bazı ikon paketlerini kullanmak için telefonunuzda Launcher uygulaması olması gerekebilir. Bunun içinde Nova Launcher, Arrow Launcher gibi bir uygulama kullanabilirsiniz.

1. Belle UI İkon Paketi

Belle UI bizim ikon paketleri içinde en beğendiğimiz ikon paketlerinden biri. Belle UI’de bulunan ikonlar vektörel çizilmiş HD kalitedir. Belle UI hemen her popüler Launcher ile de uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

belle

2. Pixel İkon Paketi

Google’ın yeni akıllı telefonu Google Pixel çoğu kesim tarafından çok beğenildi. Pixel Icon Pack uygulaması da sizlere Google Pixel’in ikon paketini sunuyor. Belki bir Google Pixel’e sahip değilsiniz ama telefon arayüzünü bu ikonlarla Pixel’e benzetebilirsiniz.

3. Nougat İkon Paketi

Android’in en güncel işletim sistemi Nougat’ta bulunan ikonlar oldukça başarılı. Telefonunuz Nougat güncellemesini almasa bile bu ikon paketi sayesinde Nougat işletim sistemini kullanıyor gibi hissedeceksiniz.

nougat

4. Delta – Icon Pack

Minimal çalışmaları sevenler Delta ikon paketini tercih edebilirler.

delta

5. Whicons İkon Paketi

Whicons ikon paketinde yer alan ikonlar beyaz renktedir. Bulut tarzı yapılmış ikonlardan oluşmaktadır ve 4500’den fazla ikon barındırmaktadır. Whicons ikonlarını kullanmak için yazımızın başında belirttiğimiz gibi bir Launcher uygulamasına ihtiyacınız vardır.

whicons

6. Retrorika Icon Pack

Retrorika Icon Pack, adından da anlaşılacağı üzere retro ikonlar içeriyor. Retro tarzı çalışmaları sevenlerin vazgeçilmez ikon paketi olacağı kesin. Retrorika, 3600’den fazla ikon içermektedir. Buradaki ikonları kullanmak için ek olarak telefonunuzda bir Launcher olması gerekmektedir.

retrorica

7. Polycon İkon Paketi

Polycon uygulaması 800’den fazla vektörel ikon içermektedir. Ayrıca uygulama içerisinde 20 adet yüksek çözünürlükte duvar kağıdı bulunmaktadır. Polycon ikon paketi birçok popüler Launcher ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

polycon

8. Rugos İkon Paketi

Rugos ikon paketi, kırışık kağıt şeklinde ikonları ile telefonunuzu oldukça eğlenceli bir hale getirecektir. Uygulama içinde 1670 farklı ikon bulunmaktadır.

rugos

Paylaş

Yorumdan çık