2016 yılının sonlarına gelirken akıllı telefon üreticileri en iyi akıllı telefonlarını satışa sundular. Sağlam bir bütçeniz varsa ve en iyi telefona sahip olmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Çünkü 2016 yılının en iyi akıllı telefonlarını sizler için listeledik.

7. OnePlus 3

OnePlus 3 listemize uygun fiyatı ve sunduğu yüksek performansla girmeyi başarılıyor. OnePlus 3 birçok güçlü markanın amiral gemileriyle baş eden, stokları tükenen ve dünyada birçok teknoloji sitesi tarafından büyük övgüler almayı başaran 2016’nın en iyi akıllı telefonlarından biri.oneplus3

OnePlus 3 özellikleri için tıklayın.

6. LG G5

LG’nin 2016 yılının başında çıkardığı LG G5 ve arkadaşları 2016’nın ilk çeyreğine damgasını vurdu. Çift arka kamerası, Sürekli açık ekranı, modüler tasarımı, çekip çıkarılabilen bataryası ve telefonu daha eğlenceli hale getiren arkadaşları LG G5’in farklı özellikleri.

lg-g5

Lg G5 özellikleri için tıklayın.

5. HTC 10

HTC 10 2016 yılının en iyi telefonlarından biri. HTC 10 arka kamerasıyla olduğu kadar ön kamerasıyla da dikkat çekiyor. Özellikle selfie çekmeyi sevenler için ön kameraya daha fazla odaklanan HTC, amiral gemisinin ön kamerasına OIS (optik imaj sabitleme) özelliğini katmış durumda. OIS özelliği genelde amiral gemilerinin ana kamerasında yer alan güçlü bir teknolojidir.

htc10

HTC 10 özellikleri için tıklayın.

4. LG V20

LG’nin 2016 yılında çıkardığı bir diğer amiral gemisi LG V20 listemizin üst sıralarında kendine yer bulmayı başardı. LG V20, Android Nougat ile piyasa çıkan ilk akıllı telefon olma özelliğinin yanında, çift arka kamerası ve çift ön ekranı ile dikkat çekiyor.

lg-v20

LG V20 özellikleri için tıklayın.

3. Google Pixel ve Pixel XL

Teknoloji devi Google tarafından üretilen Pixel ve Pixel XL 2016 yılının son çeyreğinde yıla damgasını vurdu diyebiliriz. Akıllı telefon pazarında da güçlü olacağını gösteren Google, yeni amiral gemilerinin özellikle kamerasıyla dikkat çekti. Zira Google Pixel ve Pixel XL’in kamerası DxOMark‘ın yaptığı testlere göre dünyanın en iyi telefon kamerasına sahip.

google-pixel

Google Pixel özellikleri için tıklayın.

Google Pixel XL özellikleri için tıklayın.

2. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

2016 yılında çıkardığı iPhone SE modeli ile fanlarını üzen ve tarihinin en kötü dönemini geçiren Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la tekrar eski günlerine döndü diyebiliriz. Donanım ve yeni işletim sistemi iOS 10 ile birçok yenilik getiren iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 2016 yılının bize göre en iyi 2. akıllı telefonu oldu.

iphone7

iPhone 7 özellikleri için tıklayın.

iPhone 7 Plus özellikleri için tıklayın.

1 . Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge

Akıllı telefon pazarının lideri Samsung, 2016 yılında piyasaya sürdüğü amiral gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile yılın en başarılı telefonlarını bizlere sundu. Kamera tarafında devrim niteliğinde bir yeniliğe giden Samsung, daha büyük pikseller kullanarak kameraya %56 daha fazla ışık girmesini sağladı. Mükemmel ön ve arka kamerası, suya toza dayanıklı gövdesi, sürekli açık ekranı, mikroSD kart desteği, güçlü bataryası ve donanımlarıyla Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge 2016 yılının en iyi akıllı telefonu.

galaxy-s7

Samsung Galaxy S7 özellikleri için tıklayın.

Samsung Galaxy S7 Edge özellikleri için tıklayın.

Paylaş

Yorumdan çık