Sosyal medyada son dönemlerde yapay zeka ile profil fotoğrafı oluşturmak büyük bir akım haline geldi. Biz de sizler için ücretli ve ücretsiz en iyi yapay zeka AI avatar uygulamalarını bir araya getirdik. Bu uygulamalar genel olarak benzer mantıkla çalışıyor. Uygulamaya yüzünüzün açık olarak gözüktüğü birkaç fotoğrafınızı yükleyebilir veya ne yapmak istediğinizi yazıyla yazabilirsiniz. Yani görüntüden görüntü veya yazıdan görüntü elde edebilirsiniz. Daha sonra oluşturduğunuz bu avatarları sosyal medya hesaplarınızda profil fotoğrafı olarak kullanabilirsiniz.

1.Dawn AI – Avatar Generator

Yapay zeka ile Avatar oluşturmak için önereceğimiz ilk uygulama Dawn AI. Bu uygulama ile metinden görsel veya görselden görsel oluşturabilirsiniz. Uygulamaya yüzünüzün belirgin şekilde açık olduğu birkaç fotoğrafınızı yükleyin ve gelişmiş yapay zekanın birçok farklı portre fotoğrafınızı oluşturmanızı bekleyin. Uygulama Disney, anime, kodak film gibi birçok farklı fotoğraf efektine sahiptir.

dawn ai

Dawm AI indir Android | iOS

2.Wonder – AI Art Generator

Wonder, en iyi yapay zekaya sahip fotoğraf oluşturma uygulamalarından biridir. Uygulamaya nasıl bir avatar oluşturmak istediğinizi yazın ve size harika sanat eserleri oluştursun. Fotoğrafınızı yükleyin ve örneğin “Herkül” yazın ve fotoğrafınızı bir Herkül büstü gibi yapsın. Wonder ile yapacağınız şeyler hayal gücünüz kadar geniş.

wonder ai

Wonder indir Android | iOS

3.GoArt – AI Art Generator

GoArt, dijital sanat eserleri oluşturmanızı sağlayan gelişmiş yapay zekaya sahip bir fotoğraf oluşturma uygulamasıdır. Uygulamaya metin ile yapmak istediğiniz şeyi söyleyin ve o da yapay zekasıyla fotoğrafları Van Gogh, Monet ve Picasso gibi ustalar tarafından elle çizilmiş gibi hızla sanat eserine dönüştürsün. Uygulamada Siberpunk, anime, gerçeküstücülük, yağlı boya, konsept sanat illüstrasyonu vb. arasından seçim yapabileceğiniz tonlarca sanat stili vardır.

goart

GoArt indir Android | iOS

4.Voi – AI Avatar App by Wonder

Voi, Wonder tarafından geliştirilmiş başarılı bir yapay zeka profil fotoğrafı yaratma uygulamasıdır. Uygulamaya fotoğrafınızı yükleyin ve sizi en sevdiğiniz film karakteri, oyun karakteri veya bir astronota çevirmesini isteyin. Uygulama saniyeler içinde avatarınızı oluşturacaktır.

voi avatar

Voi indir Android | iOS

5.AI Avatar maker

AI Avatar maker, daha çok çizgi film gibi profil fotoğrafı yapmak isteyen kullanıcılara önereceğimiz bir uygulamadır. AI Avatar Maker ile karikatür gibi avatar fotoğrafınızı hızlıca oluşturabilir ve bunları direkt olarak Instagram, WhatsApp, Facebook, Sanpchat vb. sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

ai avatar maker

AI Avatar Maker indir Android | iOS

Bu blog yazımızda en gelişmiş yapay zeka profil fotoğrafı oluşturma uygulamalarını listeledik. Her uygulamanın farklı bir özelliği bulunuyor. Uygulamaları android veya ios cihazınızda indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paylaş

Leave A Reply