Sahte konum uygulamaları, bulunduğunuz bölgede yayınlanmayan uygulamalara, oyunlara, youtube veya netflix içeriklerine ulaşmanızı sağlar. Ayrıca sahte konum uygulamalarıyla arkadaşlarınıza dünyanın farklı bir yerinde olduğunuzu gösteren konum bilgisi gönderebilirsiniz. Biz de bu yazımızda Android için en iyi GPS sahte konum uygulamalarını sizlerle paylaşacağız.

1.Fake GPS Location Spoofer

Fake GPS Location Spoofer’ın, hem ücretsiz hem de ücretli bir sürümü mevcuttur. Android’de sahte konum istiyorsanız, bu uygulamanın ücretsiz sürümü bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Ücretsiz sürümde kullanılabilecek pek çok özellik vardır, ancak ücretli sürümde GPS konum bulma oyunlarını oynamayı biraz daha kolaylaştıran bazı ekstralar vardır. Ancak ücretsiz olarak Android’in herhangi bir sürümünde konumunuzu değiştirebilirsiniz. Android 6 veya üstünü çalıştıran bir telefonunuz varsa cihazınızı rootlamanız gerekmez.

fake gps location spoofer

Fake GPS Location Spoofer indir (ücretsiz)

2.Fake GPS Location Professional

Bir joystick özelliğine ihtiyacınız varsa, Fake GPS Location Professional tam aradığınız sahte konum uygulamasıdır. Fake GPS Location Spoofer’ın aksine, bu uygulamanın ücretsiz sürümü standart olarak bir joystick ile birlikte gelir, böylece Ingress Prime’da çift ajanınızı sorunsuz bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Uygulamada gezinmesi kolaydır ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

fake gps professional

Uygulama içinde favori konumlarınızın bir listesini kaydedebilir ve ihtiyacınız olduğunda onlara geçiş yapabilirsiniz. Bu, gezegenin diğer tarafındaki bir yerden son dakika Pokémon’u yakalamak için harika.

Fake GPS Location Professional indir (ücretsiz)

3.Fake GPS

Fake GPS, kullanımı hızlı ve kolay bir uygulamadır. GPS sahte konum işinde yeniyseniz ve denemek istiyorsanız, gezinmesi kolay kullanıcı arabirimi ve basit kullanım sayesinde bu uygulama başlamak için iyi bir tercihtir. Koordinatları kullanarak veya bir konum seçerek konumunuzu değiştirebilirsiniz. Bu da onu çok çeşitli kullanımlar için mükemmel bir uygulama haline getirir.

fake gps

Bu uygulama Pokemon Go gibi oyunlarla çalışmaz, yani oyun için sahte konum uygulaması arıyorsanız, diğer uygulamalara göz atın. Konumunuzu yalnızca başka bir coğrafi bölgedeki hizmetleri kullanmak için değiştirmek etmek istiyorsanız, bu uygulama doğru tercih olacaktır.

Fake GPS indir (ücretsiz)

4.Fake GPS Location Spoofer 2023

Fake GPS Location 2023, yakın zamanda piyasada olmasın rağmen yarım milyondan fazla indirmeye ulaştı. Kurulumu ve kullanımı çok basit olan bu sahte gps konum uygulamasında; geliştirici, uygulamayı telefonunuzda çalışır duruma getirmek için ihtiyacınız olan tüm talimatları sağlıyor. Farkına bile varmadan sahte konumlar oluşturacaksınız!

fake gps location 2023

Basit sahte konum özellikleri için Fake GPS Location 2023 mükemmel şekilde çalışır.

Fake GPS Location Spoofer 2023 indir

5.Fake GPS Location: Joystick and Routes

Kullanım kolaylığı istiyorsanız, Fake GPS Location: Joystick and Routes, seçebileceğiniz harika bir uygulamadır. Sizin de anlayabileceğiniz gibi, uygulama kesin doğrulukta joystick kontrolleriyle birlikte gelir, böylece seçtiğiniz herhangi bir yerin sokaklarında yürüyormuş gibi görünebilirsiniz.

Fake GPS Location Joystick and Routes

Bu listedeki diğer uygulamalarda olduğu gibi, Fake GPS Location: Joystick and Routes’ı kullanmak için Android telefonunuzu rootlamanız gerekmez. Akıllı telefonunuzdaki Geliştirici ayarlarına gitmeniz, Sahte Konumlara İzin Ver seçeneğini etkinleştirmeniz yeterlidir.  Artık Avrupa’da tatildeymiş gibi davranabilirsiniz!

Fake GPS Location: Joystick and Routes indir

Paylaş

Yorumdan çık