Film indirmek için kullanabileceğiniz en iyi film indirme sitelerini sizler için bir araya getirdik. 2024 yılında film izlemek için CD ve DVD dönemi çoktan geride kaldı. Artık internette istediğiniz tüm filmleri bulmak mümkün. İnternetten film indirmek için geliştirilmiş en başarılı, ücretsiz ve güvenilir film indirme siteleri yazımızda sizleri bekliyor.

En iyi film indirme siteleri

Film indirme siteleri yazımızı hazırlarken, ücretsiz ve güvenilir film indirme sitelerini bir araya getirmeye çalıştık. Netflix ve Amazon Prime gibi ücretli üyelik gerektiren platformlara ayırabilecek bütçeniz yoksa burada yer alan alternatif film indirme siteleri işinizi görecektir. Telefon film indirmek isteyenler için hazırladığımız Film İndirme Uygulamaları yazımız da ilginizi çekebilir.

1. ARCHIVE.ORG

film indirme siteleri archive

The Internet Archive, milyonlarca ücretsiz film, müzik, kitap, yazılım, web sitesi içeren en iyi film indirme sitelerinden biridir. Bu devasa site yaklaşık 362 milyar arşivlenmiş web sayfası sunan dijital bir kütüphanedir. Ücretsiz film indirmek için bu kesinlikle tercih edeceğiniz iyi bir seçenektir.

2. Youtube

film indirme siteleri youtube

YouTube, dünyanın en çok ziyaret edilen video sitesidir. Kendini sürekli geliştiren Youtube, aynı zamanda video ve film indirmek için kullanabileceğiniz en iyi sitelerden biridir. Youtube’da dünyanın hemen hemen her medya şirketinden filmler yer almaktadır. Birçok Türk filmini Youtube’da HD kalitede bulabileceğiniz gibi Hollywood ve Bollywood filmlerini de youtube üzerinde bulabilir ve indirebilirsiniz.

Netflix veya Amazon Prime’ın ücretli sürümlerini satın alamayanlar için Youtube en iyi seçenektir dersek yanlış olmaz.

3. SAVEFROM.NET

film indirme siteleri savefromNet

Savefrom.net sitesi, diğer video sitelerinden video ve film indirmek için geliştirilmiş bir sitedir. Bu siteyi kullanarak, youtube, vimeo, Hotstar gibi video indirme sitelerinde yer alan filmleri indirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken video linkini kopyalamak ve Download butonuna basmak.

4. YIFY movies

film indirme siteleri yify

YIFY movies veya YTS, film izlemek ve indirmek için en iyi web sitelerinden biridir. “YIFY”, web sitesinin kurucusu Yiftach Swery’nin adından türetilmiştir. YIFY filmlerinin en dikkat çeken özelliği, HD video kalitesini küçük dosya boyutunda sunmasıdır. Bu nedenle, zaman içinde birçok film indirmek isteyen kullanıcıyı kendisine çekmiştir. Geniş bir kaliteli içeriğe sahip olan YTS, sizlere önereceğimiz bir diğer başarılı film indirme sitesidir.

5. Hotstar.COM

film indirme siteleri hotstar

Hotstar aslında bir Hint eğlence platformudur. Filmleri ve TV şovlarını çevrimiçi olarak izlemenizi sağlayan Star India tarafından kurulmuştur. Diğer film indirme siteleri gibi, Hotstar’da da binlerce film bulunmaktadır. Bu filmleri Hotstar’ın mobil uygulamasını kullanarak ücretsiz olarak kolayca indirebilirsiniz.

6. Le CiNéMa Club

Önceliğiniz kısa film indirmek ise, Le Cinema Club, aradığınız doğru adrestir. 2015 yılında kurulan bu niş film indirme sitesi, bu yılın başlarında arayüzünü yeniledi ve daha kullanışlı bir hal aldı. Le CiNéMa Club, her hafta yeni filmler yayınlamasıyla ünlüdür.

7. Vimeo

Vimeo, Youtube’a benzer ve alternatif bir sitedir. Vimeo üzerinde birçok heyecan verici ücretsiz film, belgesel ve kısa film bulunmaktadır. Kullanımı oldukça kolay bir arayüze sahip olan Video ayrıca TV şovları ve filmler için ödeme yapabileceğiniz isteğe bağlı içerik bölümü de sunmaktadır.

8. Pluto TV

film indirme siteleri plutoTV

Pluto TV, adından da anlaşılacağı üzere televizyon kanalına benzemektedir. Bu web sitesinde farklı kategorilere ayrılmış 80’den fazla kanal bulunmaktadır. Haberler, filmler, TV şovları, teknoloji, spor vb. kategoriler bulunmaktadır.  Bu web sitesinin resmi bir uygulaması da bulunmaktadır. Uygulamanın ayrıca kendi film kanalı vardır. Ancak ABD’de yaşamıyorsanız, kesintisiz bir hizmet için VPN kullanmanız gerekir.

9. Crackle

Crackle, Sony tarafından kontrol edildiği için internette ücretsiz film izlemek ve indirmek için mükemmel bir sitedir. Bu sitede zevk alacağınız çok film var. Crackle’ye öncelikle kayıt yapıp, beğendiğiniz birkaç filmi seçin ve sonrasında size önerilen filmlerin tadını çıkarın.

Diğer pek çok sitede ücretsiz olarak bulamayacağınız birçok ünlü film ve TV şovunu burada bulacaksınız. Tabi birkaç reklam izlemek koşuluyla. Bu platformun Android ve iOS uygulaması da var.

Crackle yoğun bir izleyici kitlesine sahip olduğu için bazı ülkelerdeki kullanıcılara (Türkiye’de dahil) kapalıdır. Ancak VPN kullanarak siteye erişebilir ve filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

10. IMDB TV

film indirme siteleri imdbTV

IMDb Freedive TV, ücretsiz film indirme siteleri listemize girmeyi hak eden bir diğer başarılı platform. Amazon’un sahibi olduğu ve sinema dünyası için otorite kabul edilen IMDB, film indirme için iyi bir alternatif olacaktır. Bu sitenin sahipleri, zaman zaman dünyanın her yerinden daha fazla ve güncellenmiş içerik ekleme sözü verdiler ve bu sözü tutuyorlar.

Paylaş

Yorumdan çık