Ana sayfa Sosyal Medya En Fazla Takipçiye Sahip 10 Twitter Hesabı 2022

En Fazla Takipçiye Sahip 10 Twitter Hesabı 2022

0

Bu yazımızda en fazla takipçiye sahip 10 Twitter hesabını sizlerle paylaşacağız. Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, sosyal medya denince akla gelen ilk platform. Özellikler siyasetçiler ve sanatçılar tarafından aktif olarak kullanılan Twitter, dünya gündemini belirliyor dersek yanlış olmaz. Gelin şimdi en popüler 10 twitter hesabına bakalım.

Twitter’da, farklı konularda istatistikler paylaşan World of Statistics – @stats_feed, 2022 verilerine göre en çok takipçiye sahip twitter hesaplarını paylaştı. Burada en dikkat çeken şey ise bu twitter hesaplarından bazılarının çok az tweet atmasına rağmen oldukça fazla takipçiye sahip olması. İşte güncel liste:

En Fazla Takipçiye Sahip 10 Twitter Hesabı

  1. Barack Obama – @BarackObama – 131.4 Milyon
  2. Justin Bieber – @justinbieber – 114.3 Milyon
  3. Katy Perry – @katyperry – 108.8 Milyon
  4. Rihanna – @rihanna – 105.9 Milyon
  5. Cristiano Ronaldo – @Cristiano – 98.8 Milyon
  6. Taylor Swift – @taylorswift13 – 90.3 Milyon
  7. Lady Gaga – @ladygaga – 84.5 Milyon
  8. Elon Musk – @elonmusk – 81 Milyon
  9. Narendra Mondi – @narendramondi – 77.7 Milyon
  10. The Ellen Show – @TheEllenShow – 77.5 Milyon

2022 verilerine göre Twitter’da en çok takipçiye sahip hesaplar bunlar. Zaman içerisinde buradaki liste ve rakamlar değişebilir.

Sizin twitter’da takip ettiğiniz kişiler kimler? Sizce bu listede kimler yer almalı.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın