Akıllı ev aletleri sektöründe bulunan Redroad, elektrikli süpürgeleri için renk yarışması başlattı. Elektrikli süpürge Redroad V17 için başlatılan yarışmada, kendi renklendirme çalışmanızı yaparak yarışmaya katılabilir ve Macbook Pro 13, elektrikli scooter ve diğer büyük ödülleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Redroad yaptığı açıklama “Geçenlerde Renk Eşleştirme Yarışmasını fark ettik. Asyalı akıllı ev aletleri markası Redroad, V17 elektrikli süpürgesi için renklendirme yarışması başlatıyor.” Bununla Redroad cömert bir ödül listesi sunuyor: MacBook Pro 13, Mobi kürek makinesi, Redkey W12 ıslak ve kuru elektrikli süpürge, Oclean X Pro Elite elektrikli diş fırçası, Redroad alışveriş sitesi için kuponlar vb. Ödüller toplamda milyon USD değerinde.

redroad color design

Yarışmaya katılmak ücretsizdir. Yarışmaya katılmak için bir para ödemenize veya herhangi bir Redroad ürünü satın almanıza gerek yoktur. Redroad V17’nin renk şemasını tasarlayın ve yukarıda bahsedilen ödüllerden birini ve muhtemelen kendi tasarımınız olan bir Redroad V17’yi kazanma şansı yakalayın.

Bir katılımcı, “dünyanın halk tarafından tasarlanan ilk ev aletini yapmak için Redroad yarışmasına katılmak çok havalı” yorumunu yaptı. Yarışmaya Redroad’ın resmi web sitesinden www.redroad.cc 13-31 Ekim tarihleri ​​arasında katılabilirsiniz.

redroad color design1

Redroad’un sunulan her renk şemasını üretime sokması pek olası değil, ancak bunların 5 ila 8’inin üretilmesi düşünülüyor. ‘Siyah/Beyaz’ ev aletleri ve elektronik cihazların geleneksel ikili sınıflandırması giderek önemsizleşiyor. Bunun yerine, renkler beyaz eşya dünyası tarafından benimseniyor.

Benzer şekilde, mutfak gereçleri devi Franke de ‘Harika bir şekilde renkli’ serisini piyasaya sürdü. Smart Deco davlumbaz sıcak beyaz, açık gri, açık mavi, yeşil, pembe, hardal sarısı ve siyah olmak üzere 7 renge sahiptir.

Redroad, bu yıl prestijli bir beyaz eşya tasarım ekibi kurdu. Ekip, ilk Redroad ürününü çeşitli renklerde sunmaya karar verdi. Bir yandan trendi takip etmek, diğer yandan Redroad için farklı bir marka imajı oluşturmak isteniyor. Tüketiciler için yeni olanaklar keşfediliyor.

Redroad gibi birçok ev aleti markası, kasvetli ve sıkıcı geleneksel renk şemalarını (siyah, beyaz ve aradaki gri tonları) bir kenara attı, yumuşak ve canlı seçenekleri keşfetmeye başladı. Bu tür yeni renk şemalarına sahip ürünler, eve renkli bir dokunuş ve beyaz eşya endüstrisinde köklü bir değişiklik getiriyor.

Siz de yarışmaya katılmak istiyorsanız, yazımızda paylaştığımız linkten yarışmaya katılabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra tasarımlarını sosyal medya hesaplarından paylaşan kişiler, aldıkları beğeni sayısına göre AE, Amazon ve Muchenworld gibi mağazalarda kullanabilecekleri hediye kuponları kazanacaklar. Detaylı bilgi başvuru sayfasında Türkçe olarak yer almaktadır.

Paylaş

Yorumdan çık