Binance, KuCoin, ByBit gibi büyük borsalarda listelenen DYM coin, birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu yazımızda, DYM coin nedirDym coin yorumu ve Dym coin geleceği gibi merak edilen soruları yanıtlayacağız.

Dym coin nedir?

DYM coin Dymension ağının yerel coinidir. Dymension ise RollApps adı verilen uygulama zincirlerinin kolay ve hızlı bir şekilde konuşlandırılmasına imkan tanıyan modüler bir blok zinciridir.

Dymension, Cosmos SDK araç seti üzerine inşa edilmiş ve IBC köprüsü aracılığıyla Cosmos ekosistemine bağlanan bir katman 1 blok zinciridir. Platform, sistemin her bir parçasının yükseltilmesine ve bakımına olanak tanıyan modüler bir blockchain yapısına sahiptir.

Dym coin yorumu

6 Şubat 2024’te Binance de dahil olmak üzere birçok büyük borsada listelenen Dym coin’in toplam arzı ve maksimum arzı 1 milyardır. Dolaşımdaki arzı ise 146 milyon adettir. Şuan 5.8$ fiyata ve 855 milyon$ piyasa değerine sahip olan coin markette 74. sırada yer almaktadır.

Oldukça yeni olan Dym coin hakkında yorum yapmak şuan çok zor.

Dym coin geleceği

Proje 9 Şubat’ta, Big Brain Holdings, Stratos Technologies, MatchboxDAO ve Shalom Meckenzie gibi büyük yatırımcılardan 6,7 milyon ABD Doları tutarında başarılı bir özel sermaye artırımı turu duyurdu. Dym coin geleceği, yeni yatırım ve projeler gerçekleştikçe netleşecektir.

Dym coin hangi borsalarda var?

Dym coin, Binance, Binace TR, KoCoin ve Bybit borsalarından alınabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: teloji.com sitemizde yazılanlar, yatırım tavsiyesi değildir. Okuyucular, sitemizde bahsi geçen coin, şirket veya hizmetlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar. teloji.com, sitede adı geçen konu, mal veya hizmetten doğabilecek zarar ya da kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

Paylaş

Yorumdan çık