Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Counter Strike, yakın zamanda CS 2 ile karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz aylarda Valve tarafından yapılan açıklamada CS 2’nin yaz aylarında çıkacağı duyurulmuştu. Ancak yaz aylarını geride bıraktık ve oyun halen piyasaya sürülmedi. Bunun yerine CS 2’nin beta sürümü 22 Mart 2023 geniş bir kitleye sunuldu. Biz de ortada dolaşan söylentilerden yola çıkarak Counter Strike 2’nin çıkış tarihini sizlerle paylaşacağız.

Valve, Counter-Strike 2’nin 2023 yazında çıkacağını açıklayalı uzun zaman oldu. 2023 yazının sonuna geliyoruz ama oyunun çıkışını henüz göremedik. Bunun yerine Valve, sınırlı “Beta” testini her zamankinden daha fazla oyuncuyu kapsayacak şekilde genişletti. Bu yazımızda Counter-Strike 2’nin çıkış tarihine işaret eden son sızıntıların tamamını ele aldık.

Counter-Strike 2 Yakında Çıkmalı

Valve, Counter-Strike 2’nin 2023 yılında çıkacağını iddia etti. Oyunu hala piyasaya sürmediler ve 2023’ün bitmesine üç ay kaldı. Bu yüzden Valve’ın oyunu kesinlikle 2023 bitmeden piyasaya sürmesi gerekiyor. Aslında Counter-Strike 2 güncellemeleri oyunu yavaş yavaş daha özellikli hale getirdi ve her şey başarılı bir çıkışa işaret ediyor. Şimdi sırasıyla ortada dolaşan güçlü söylentilere göre CS GO 2’nin çıkış tarihi tahminlerine bakalım.

CS 2’nin çıkış tarihi hakkında birçok medyada 23 Eylül tarihi yer alıyor. 23 Eylül olası bir tarih ancak bunun da kesinliği bulunmuyor.

Veri analistlerinin yaptığı değerlendirmeye göre ise Counter Strike 2, Eylül sonu veya Ekim başı piyasaya sürülecek. teloji.com olarak bizim de beklentimiz bu yönde.

Paylaş.

Yorum Yap