Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Clash Royale’de renkli isim yazma oldukça popüler. Sizde Clash Royale’de adınızı farklı renklerde yazabilirsiniz. Ayrıca sohbet alanında da farklı reknklerde yazı yazabilirsiniz. Bu yazınımızda Clash Royale renkli yazı nasıl yazılır anlatacağız. Clash Royale oyununda nickinizi yani adınızı bir kez değiştirme hakkınız vardır. Eğer adınızı bir kere değiştirmişseniz adınızın rengini değiştiremezsiniz eğer adınızı ilk kez değiştirecekseniz aşağıdaki adımları yapın.

Oyunun sağ üst köşesinde yer alan Ayarlar (Dişli Çark) dokunun. Açılan pencerede “Adı Değiştir” seçeneğini seçin. Daha sonra adınızı <c1>Adınız</c> şeklinde yazınız. Burada ilk parantez içindeki C’nin yanına yazacağınız rakam clash royale adınızın rengini belirleyecektir. Rakamların karşılık geldiği renkler aşağıda belirtilmiştir.

<c0>teloji</c> Siyah

<c1>teloji</c> Beyaz

<c2>teloji</c> Açık Kırmızı

<c3>teloji</c> Açık Yeşil

<c4>teloji</c> Koyu Mavi

<c5>teloji</c> Açık Mavi

<c6>teloji</c> Mor

<c7>teloji</c> Sarı

<c8>teloji</c> Mor

<c9>teloji</c> Koyu Kırmızı

Clash Royale clan bölümünde yazdığınız yazıları da farklı renklerde yazabilirsiniz. Yine <c></c> arasına yazımızı yazacağız. Ancak burada renklerin Hex kodlarını kullanmamız lazım. Aşağıda birkaç hex kodu ile yazı rengi örneği bulunmaktadır.

<c666666>teloji</c> Gri

<ca0ffee>teloji</c> Açık Mavi

<c9e1c1c>teloji</c> Koyu kırmızı

<c001042>teloji</c> Lacivert

<c46a346>teloji</c> Yeşil

Paylaş.

7 yorum

 1. Selam yazdıklarınızı harfiyen uyguladım ilk isim değiştirecek olmama rağmen renkli olmuyor ve sohbettense olmuyo renkli yazım en ilginci küçüktür işareti kaybolmuyor sanırım altifleşmiyor o od

  • Ismini onaylayinca kayboluyor. Bide sondaki isaretleri koymayin. Örnek :
   teloji
   Ismi tekrar yazip onaylayinca isminiz size 2>teloji olarak gözukur. Rengi siz görmezsiniz. Sadece savasta diger oyuncular ve bagis yaptiginiz kisiler görur. Bide Pass Royale olmasi sart.

 2. Beyler oluyor ama isminizin renkli olmasi icin pass royale gerek. Bide isim sizde örnegin 2>isim gibi gözukur. Renk gözukmez. Sadece savasta diger oyuncular ve bagis yaptiginiz kisiler görur.

  • Arkadaşlar renk değiştirme olmusmu diye bakmak icin pass almaniza gerek yok drste psylasin renk degistirme olmussa görünür

Bir yorum yap...