Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Clash Royale Renkli İsim ve Yazı Yazma

Clash Royale Renkli İsim ve Yazı Yazma

3

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Clash Royale’de renkli isim yazma oldukça popüler. Sizde Clash Royale’de adınızı farklı renklerde yazabilirsiniz. Ayrıca sohbet alanında da farklı reknklerde yazı yazabilirsiniz. Bu yazınımızda Clash Royale renkli yazı nasıl yazılır anlatacağız. Clash Royale oyununda nickinizi yani adınızı bir kez değiştirme hakkınız vardır. Eğer adınızı bir kere değiştirmişseniz adınızın rengini değiştiremezsiniz eğer adınızı ilk kez değiştirecekseniz aşağıdaki adımları yapın.

Oyunun sağ üst köşesinde yer alan Ayarlar (Dişli Çark) dokunun. Açılan pencerede “Adı Değiştir” seçeneğini seçin. Daha sonra adınızı <c1>Adınız</c> şeklinde yazınız. Burada ilk parantez içindeki C’nin yanına yazacağınız rakam clash royale adınızın rengini belirleyecektir. Rakamların karşılık geldiği renkler aşağıda belirtilmiştir.

<c0>teloji</c> Siyah

<c1>teloji</c> Beyaz

<c2>teloji</c> Açık Kırmızı

<c3>teloji</c> Açık Yeşil

<c4>teloji</c> Koyu Mavi

<c5>teloji</c> Açık Mavi

<c6>teloji</c> Mor

<c7>teloji</c> Sarı

<c8>teloji</c> Mor

<c9>teloji</c> Koyu Kırmızı

Clash Royale clan bölümünde yazdığınız yazıları da farklı renklerde yazabilirsiniz. Yine <c></c> arasına yazımızı yazacağız. Ancak burada renklerin Hex kodlarını kullanmamız lazım. Aşağıda birkaç hex kodu ile yazı rengi örneği bulunmaktadır.

<c666666>teloji</c> Gri

<ca0ffee>teloji</c> Açık Mavi

<c9e1c1c>teloji</c> Koyu kırmızı

<c001042>teloji</c> Lacivert

<c46a346>teloji</c> Yeşil


3 YORUMLAR

  1. Selam yazdıklarınızı harfiyen uyguladım ilk isim değiştirecek olmama rağmen renkli olmuyor ve sohbettense olmuyo renkli yazım en ilginci küçüktür işareti kaybolmuyor sanırım altifleşmiyor o od

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here