Birçok kişi için tek bir sim kart yeterli olurken bazı kişiler için çift sim kart gerekli olabilmektedir. Çift hat kullanmak sadece çift telefon numarası için de değildir. Bir sim kartı telefon ve mesajlaşma için kullanabilir diğer sim kartı ise internet için kullanabilirsiniz. Veya yurt dışı seyahatlerinde kullandığınız başka bir hattınız varsa çift sim kart desteği sunan akıllı telefonlar işinizi kolaylaştıracaktır. Bu yazımızda en iyi çift sim kartlı telefonları listeledik.

Listemizde hem üst segment çift sim kartlı akıllı telefonlar hem de orta bütçeliler için çift simli akıllı telefonlar yer alıyor.

1. Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge

Samsung’un 2016 yılında çıkardığı amiral gemisi. Amiral gemileri içinde en çok tercih edilen telefonlardan biri olan Galaxy S7 ve S7 Edge çift sim kartlı telefonlar içinde de en iyisi.

s7 edge

Samsung Galaxy S7 Özellikleri

Samsung Galaxy S7 Edge Özellikleri

2. LG G5

Bir diğer amiral gemisi LG G5 çift sim kart desteği sunan diğer bir üst segment akıllı telefon. LG G5’in fiyatında yapılan indirimlerde düşünüldüğü zaman tercih edilebilecek bir telefon.

lg g5

LG G5 Özellikleri

3. Huawei Mate 9

Huawei’nin üst segment telefonu çift sim kart desteği sunuyor. Leica lesnlere sahip çift arka kamerası ile Huawei Mate 9, 2016’nin en iyi çift sim kartlı akıllı telefonlarından biri.

mate 9

Huawei Mate 9 Özellikleri

4. Xiaomi Mi 5

Xiaomi, hem uygun fiyatlı hem de yüksek performanslı telefon arayan marka takıntısı olmayanlar için ideal bir akıllı telefon üreticisi. Gerçi marka takıntısı derken Xiaomi’ye de haksızlık etmeyelim çünkü dünyanın en fazla tercih edilen akıllı telefon markalarından biri. Xiaomi Mi 5, orta segmentte çift sim kartlı başarılı bir telefon.

xiaomi mi 5

5. General Mobile GM5 Plus

Orta segmentin başarılı telefonlarından General Mobile GM5 Plus 909 TL indirimli fiyatı ile tercih edilebilecek bir başka çift sim kartlı cihaz.

general mobile gm5 plus

6. OnePlus 3T

OnePlus 3T aslında listemizin daha üst sıralarında olmayı hak ediyor. Ancak halen Türkiye’de satılmadığı için listemizin son sırasına ekledik. OnePlus yine her zaman olduğu gibi amiral gemi avcısı bir telefon piyasaya çıkardı. Yüksek performansı ve amiral gemilerle kıyaslandığında düşük fiyatı ile OnePlus 3T çift sim kartlı telefon almak isteyenler için iyi bir alternatif.

oneplus 3t

OnePlus 3T Özellikleri

Paylaş

Yorumdan çık