Teknolojinin gelişmesi kulaklıklarında gelişmesini sağladı ve artık kulaklıkla müzik dinlerken kablo karmaşasıyla uğraşmanıza gerek yok. Bluetooth kulaklıklar sayesinde müzik dinlerken daha özgürsünüz. Gearbest sitesinde başlayan kampanyalarla 23.94 TL’den başlayan fiyatlarla bluetooth kulaklık sahibi olabilirsiniz.

Gearbest kupon ve indirim kampanyalarıyla birlikte bluetooth kulaklık fiyatlarına da flaş indirimler uyguladı. Sizler için hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olan bluetooth kulaklıklardan bazılarını listeledik.

1. HBQ – i7 Mikrofonlu Tek Stereo Bluetooth Kulaklık

hbq i7

Listemizin ilk sırasında HBQ – i7 mikrofonlu tek stereo bluetooh kulaklığı ekledik çünkü bu kulaklığa flaş indirim sayesinde sadece 23.94 TL‘ye sahip olabilirsiniz.

İngilizce ve Çince dil desteği sunan kulaklık bluetooth 4.1 teknolojisine sahip. 60 mAh Li-ion pil kapasitesine sahip olan kulaklık tek şarj ile 3-4 saat müzik dinleme imkanı sunuyor. Kulaklığın tek dez avantajı ise tek bir kulaklıktan oluşması.

Satın Almak için Tıklayın.

2.  HBQ – I7 Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklıklar 2PCS – Beyaz

hbq i7 2

HBQ – I7 Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklıklar 2PCS, ingilizce desteği ile sesli olarak telefon cevaplama ve HD ses kalitesine sahip. Bluetooth v4.1 teknolojisine sahip olan kulaklık 120 mAh bataryaya sahip. 1 saatte tam şarj olan kulaklıklar 6 saate kadar müzik dinleme imkanı sunuyor.

HBQ – I7 Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklıklar 2PCS ürününün fiyatı ise 64.66 TL.

Satın Almak için Tıklayın.

3. TWS16 Minyatür Kablosuz Çift Kulaklık

tws 16

Oldukça küçük boyutta olan TWS16 kulaklıklar kulağınızda neredeyse gözükmeyecek kadar küçüktür ve sadece 3.5 gram ağırlığındadır. Samsung, HTC, iPad, iPhone, iPod, LG, Motorola, Nokia, Sony gibi akıllı telefonlarla uyumlu olan kulaklık, bluetooh v4 versiyonu ile çalışıyor.

300 mAh bataryaya sahip olan TWS16, 3 saatlik müzik dinleme imkanı sunuyor. TWS16 Minyatür Kablosuz kulaklığın fiyatı 91.30 TL.

Satın Almak için Tıklayın.

Paylaş

Yorumdan çık