Oyun severlerden tam not alan Black Shark, 13 Ekim tarihinde Black Shark 4S‘i tanıtacak. Bildiğiniz gibi bu serinin şuanda Black Shark 4 ve Black Shark 4 Pro modelleri bulunuyor. Daha önce sizler için hazırladığımız en iyi oyun telefonları makalemizde Black Shark 4 Pro’nun 2. sırada yer aldığını da belirtelim.

Black Shark 4 ve Shark 4 Pro’dan sonra şimdi Black Shark 4S, 13 Ekim tarihinde Çin yerel saatiyle saat 3’te tanıtılacak. Bu yeni modelin de yine güçlü teknik özellikleriyle oyun severleri kendine çekmesi bekleniyor. Ancak Black Shark 4S’in teknik özellikleri henüz ayrıntılı olarak açıklanmadı.

black shark 4s 2

Black Shark’ın Weibo’da paylaştığı bir poster, akıllı telefonun arka panelinde yatay olarak hizalanmış üçlü kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Başka bir resim ise bize telefonun ön tarafını gösteriyor. Ancak bu resimden yola çıkarak telefonun ön paneli hakkında yorum yapmak oldukça zor.

black shark 4s 1

Black Shark 4S’in tanıtımına sadece 5 gün kaldı. Bu süre içerisinde cihaz hakkında yeni bilgiler ortaya çıkarsa sizlerle paylaşıyor olacağız.

Paylaş

Yorumdan çık