Yapay zeka sohbet robotu Chat GPT‘yi Bing arama motoruyla birlikte kullanabilirsiniz. Microsoft Bing başından beri OpenAI’nin Chat GPT-4 yapay zeka robotunu desteklemektedir. Bing’de chat gpt kullanmak için tek yapmanız gereken Microsoft Edge tarayıcıda, Bing.com adresine gitmek, microsoft (hotmail) hesabınızla oturum açmak ve Sohbet bağlantısına tıklamaktır. Artık ChatGPT’yi Bing arama motoru üzerinden kullanabilir, dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. Gelin şimdi bu işlemleri adım adım ve resimli olarak anlatalım.

Bing Chat GPT ile Nasıl Kullanılır?

ChatGPT içinde Bing arama motorunu kullanabileceğiniz gibi bunun tam tersi olarak Bing arama motorunda ChatGPT’yi kullanabilirsiniz. ChatGPT içinde Bing’i kullanmak için aylık 20$ ödeyerek ChatGPT Plus üyesi olmanız gerekir. Ancak Bing arama motorunda ChatGPT’yi kullanmak ücretsizdir. Gelin şimdi Bing ChatGPT 4 ile nasıl kullanılır adım adım anlatalım.

  • Microsoft Edge tarayıcıyı açın.
  • bing.com adresine gidin.
  • Sağ üst köşede yer alan Oturum Aç bağlantısına tıklayın. bing oturum ac
  • Açılan sayfada Microsoft (hotmail) hesap bilgilerinizle oturum açın.bing oturum ac microsoft hesap
  • Ekranın sol üst köşesinde yer alan Sohbet bağlantısına tıklayın.bing chatgpt sohbet
  • Açılan ekranda artık Bing’de Chat GPT ile arama yapabilirsiniz.

bing chatgpt nasil kullanilir

Bing’de ChatGPT’yi açtığınız zaman üç farklı mod yer almaktadır: Daha Yaratıcı, Daha Dengeli ve Daha Duyarlı. Biz yaptığımız denemelerde, Daha Duyarlı seçeneğiyle daha etkili sonuçlar aldık. Tabi bu sorduğunuz sorular ve soruların alanına göre değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı bu üç farklı mod arasında geçiş yapabilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık