Bugün (18.04.2022) Binance TR’ye giriş yapmak isteye kullanıcılar Yanlış Veri Türü hatasıyla karşılaşıyorlar ve uygulamaya giriş yapamıyorlar. Durum böyle olunca panikleyen kullanıcılar, acaba Binance TR hacklendi mi? gibi sorular sormaya başlıyor. Binance TR tarafından yapılan açıklamada durumun güncellemeden kaynaklandığı açıklandı. Haberin detayları yazımızda.

Binance TR önceden planlanmış olan güncellemesini gerçekleştirdiği için bugün mobil uygulama üzerinden Binance TR’ye giriş yapan kullanıcılar Yanlış Veri Türü hatasıyla karşılaşıyor ve uygulamaya erişemiyorlar. Binance TR’nin web sitesine giriş yapıldığında ise konuyla ilgili olarak şu açıklama yer alıyor:

“Değerli Kullanıcılarımız, Binance TR, Sistem Güncellemesi (18.04.2022) Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına şu anda planlanmış bir sistem güncellemesi yapıyoruz. Genel sistem performansı ve stabilite arttırma amacıyla yapılan bu çalışma daha önce duyurulduğu gibi 05.30’da başlamış olup 13.30’da tamamlanmış olması beklenmektedir. Yapılan güncelleme çalışması ile sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyor, sabrınız için teşekkür ediyoruz. İlgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Çalışma sırasında kayıtlı adreslerinize yaptığınız yatırma ve transfer işlemleri çalışma sonrası otomatik olarak tamamlanacak olup, konuyla ilgili ek bir bildirimde bulunmanıza gerek yoktur.”

binance tr 18 04 2022 guncelleme duyurusu

Yapılan açıklama insanları rahatlasa da Bitcoin’de bugün yaşanan düşüş nedeniyle birçok kullanıcı mağdur olmuş durumda. Yazıyı kaleme aldığımız şu dakikalarda Bitcoin 38.900$ bandında seyrediyor. Ne yazık ki Binance TR kullanıcılarından nakite geçmek isteyenlerin en erken saat 13.30’u beklemeleri gerecek.

Paylaş

Yorumdan çık