Anasayfa BLOG Bilgisayardan Instagram DM (Direk Mesaj) Nasıl Gönderilir ?

Bilgisayardan Instagram DM (Direk Mesaj) Nasıl Gönderilir ?

1
PAYLAŞ

Instagram kullanıcılarının en çok merak ettiği şeylerden biri instagram uygulamasını bilgisayarda, telefondaki gibi kullanmak ve bilgisayardan dm göndermektir. Bu yazımızda bilgisayardan instagram dm gönderme nasıl yapılır detaylı olarak anlatacağız.

Android uygulamaları bilgisayardan kullanmak için birçok emülatör programı bulunmaktadır. Bu emülatör programları sayesinde PC’yi android uygulama ve oyunları çalıştırabileceğiniz bir platforma dönüştürebiliyorsunuz. Böylece telefonunuzda bulunan tüm android oyun ve uygulamaları mobildeymiş gibi bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz.

Sizler için daha önce En İyi Emülatör Programlarını linkteki yazımızda paylaşmıştık. Andy, BlueStacks, droid4x, Nox, AMIDuOS programları daha önce incelediğimiz ve sizlere tavsiye ettiğimiz uygulamalardır. Bunlar içinde Andy ve BlueStacks kullanım olarak bizim öncelikli önerilerimizdir.

Instagram’a bilgisayardan dm mesajı göndermeyi sizlere BlueStacks üzerinden anlatacağız.

  • Öncelikle buradaki linkten BlueStacks programını bilgisayarınıza indirin. (Program yaklaşık 251 MB boyutundadır.)
  • BlueStacks programını kurun ve çalıştırıp Google hesabınızla giriş yapın.
  • Daha sonra Instagram uygulamasını arayıp indirin.

  • Instagram kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra aynı telefonunuzda olduğunu gibi bilgisayarınızdan instagramı kullanabilir ve dm mesaj gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki anlattığımız yöntem instagrama bilgisayardan dm mesaj göndermenin en kolay ve pratik yoludur. Bu konu hakkında aklınıza takılanları ve varsa yaşadığınız sorunları bizlere yorum kısmından sorabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz