Bilgisayardan Instagram mesaj atma nasıl yapılır? Instagram DM (Direk Mesaj) özelliği Instagram’ın web sürümüne de geldi. Artık Bilgisayardan instagram dm mesaj gönderilebiliyor. Programsız olarak bilgisayardan instagram mesajı gönderebilirsiniz. Yine de öğrenmek isteyen arkadaşlar için instagram dm pc nasıl yapılır resimli olarak anlatacağız.

Instgram mesaj gönderme özelliği eskiden sadece mobil uygulamada yapılabiliyordu. Ve birçok kişi bilgisayardan instagram mesaj gönderme nasıl yapılır diye arıyordu. Bizde sizler için Andy, BlueStacks, droid4x, Nox, AMIDuOS gibi Android emülatör programları kullanarak bilgisayardan instagram dm gönderme işlemini anlatmıştık. Ancak kullanıcılardan gelen yoğun talep üzerine instagram’in masaüstü sürümü de dm mesaj gönderme özelliği geldi. Gelin şimdi bilgisayardan instagram mesajı nasıl gönderilir resimli olarak anlatım.

Bilgisayardan Instagram DM Gönderme Nasıl Yapılır?

  • PC’de instagram.com adresini açın ve kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın.
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan DM simgesine tıklayın.

instagram dm pc

  • Açılan Instagram Direct sayfasında size gelen mesajları görebilir, Mesaj Gönder butonuna tıklayarak veya Mesaj Yazma simgesine tıklayarak dilediğiniz kişiye mesaj gönderebilirsiniz.

bilgisayardan instagram mesaj gonderme

Yukarıda anlattığımız gibi artık bilgisayardan instagram dm mesaj göndermek, mobil uygulama üzerinden mesaj göndermek kadar kolaydır.

Paylaş

63 yorum

    • pcden insta dm bildirimi gelmiyormuş, hatta dm mesaj saatleri gözükmüyormuş doğru mu bu ?
      Acil cevap

Yorumdan çık