Günümüzde başka birinin telefonunu takip etme gereğini hepimiz mutlaka bir kez istemişizdir. Eğer buna gerek duymadıysanız şu an kendinize şu soruyu soruyor olabilirsiniz: Neden kendi telefonumdan başkasının GPS telefon takip etmek isteyeyim ki? Bunun için birçok sebep olabilir ama nasıl yapılacağını bilmiyor olabilirsiniz. Sizin için bu konu ile ilgili her şeyi araştırdık ve bu yazımızda derledik. Gelin, beraber ayrıntılı bir şekilde inceleyelim.

Neden Başkasının Telefonunu Takip Etmek İsteriz?

Cevap kimin telefonunu izlemek istediğinize bağlı olarak değişebilir. Bir meslektaşınızın veya eşinizin telefonunu takip etme sebebiniz büyük ihtimalle aynı olmayacaktır. Eşinizin telefonunu ilişkinize dair sorunlarınızla ilgili şeyler öğrenmek için takip ederken, meslektaşınızın telefonunu takip etme nedeniniz onu bir sonraki projede geçmeye çalışmanız olabilir.

Bu gibi nedenlere örnekleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Çocuğunuzun neler yaptığını kontrol etmek ve onu zararlı arkadaşlar ya da davranışlardan korumak için gözünüzü üzerinde tutmak istemek
  • Partnerinizin size aldattığını düşünmek ve bunun için kanıtlar aramak
  • Yaşlı akrabalarınızı çeşitli dolandırıcılıklardan korumaya çalışmak
  • Bir bağımlılığa sahip arkadaşınıza yardım etmeye uğraşmak
  • Rakibiniz olan meslektaşınızın iş yerindeki sırlarını öğrenmeye çalışmak.

Bu nedenlerden hangisi olursa olsun, aklınızdaki sebep yeterliyse ve kendinize ‘’Kendi telefonumdan başka telefonu kontrol etmeyi nasıl başarırım?’’ diye sormaya başladıysanız doğru yazıyı okuyorsunuz. Unutmayın, başka birinin telefonunu takip etmek için çok sebep olabilir ama bunu yapmanın güvenli yolları ise sınırlıdır. Bu güvenli yolları iyice öğrenmeli, kendiniz için en uygun yolu seçmeli ve gizliliğinizi koruyarak başlamalısınız.

Telefon Numarasını Kullanarak Başka Birinin Telefonunu Takip Edebilir Miyim?

mspy ile telefon takip

“Sadece cep telefonu numarası kullanarak kendi telefonumdan başka telefonu takip edebilir miyim?’’ Sadece telefon numarası kullanarak başkasının telefonunu takip etmek işimizi oldukça kolaylaştıracak olsa da bu soruya cevabımız maalesef hayır. Bu yöntem standart bir kullanıcı için mümkün değil.

Eğer yalnızca eşinizin, akrabanızın, çocuğunuzun ya da meslektaşınızın telefonunu takip etmenin peşindeyseniz cep telefonu numarasını kullanarak başkasının telefonunu takip edemezsiniz. Bunu sadece telefon operatörleri yapabilir ve eğer bir telefon operatörü ile bağlantınız yoksa telefon numarası ile telefon takibi yapamazsınız. Bir operatörle bağlantınız olsa bile önemli bir detay daha var. Bu tarz bir takibi yapabilmek için mahkeme kararı olmalı.

Telefondan Başka Bir Telefonu Takip Etmek İçin Neden Casusluk Uygulamaları En İyi Seçenek?

Casusluk uygulamaları, başkasının telefonunu takip etme işlemi için kullanılan uygulamalardır. Takip etmeye çalıştığınız kişinin telefonuna indirmeniz ile çalışan bu uygulamaları karşı tarafın fark etmesi oldukça zordur. Bu sayede gizliliğiniz korunup telefon takibi yapmaya çalıştığınız anlaşılmaz. Abonelik satın almanızın ardından bir kontrol arayüzüne erişirsiniz. Bu kontrol arayüzü sayesinde uygulamayı indirdiğiniz telefonun nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Başkasının telefonunu kontrol etmek için en iyi uygulama olan mSpy’ın telefon takip özelliği oldukça etkili ve güvenilir. Dünyada 40 saniyede 1 çocuk kayboluyor ve böyle bir istatistiğin olduğu tehlikeli bir zamanda yaşıyorken siz de çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenmek, daha önce nerelerden geçtiğini ve nasıl bir rota çizdiğini izlemek istemez miydiniz? Ebeveynler olarak çocuklar gözümüzün önünde değilken de onların güvende olduğunu bilmek çok önemli.

Sizler için geniş çaplı bir araştırma yapıp internetin her yerini taradık ve piyasadaki en iyi casusluk uygulamasının mSpy olduğunu öğrendik. mSpy’ın müşteri yorumlarının çok iyi olduğunu ve sık sık tercih edildiğini de belirtelim. İnternette herhangi bir arama çubuğuna ‘’Nasıl başkasının telefonu takip edilir?’’ yazdığınızda önünüze yüzlerce farklı yöntem ve uygulama çıkar. En güvenilir, en etkili ve en gizliliği koruyan yolu bulmanız gerekir. Tam da bu noktada mSpy’ın müşteri yorumları size yol gösterebilir.

Elbette mSpy’ın telefon takip özelliği yalnızca ebevynler için değil, telefondan başka bir telefonu takip etme işlemi nasıl yapılır diye soran herkes için etkili bir çözüm yolu.

En İyi Casusluk Uygulaması mSpy’ın Takip Özelliği

Partneriniz fazladan mesaiye kaldığını söylüyor ama siz başka bir yerde, başka biriyle olduğundan mı şüpheleniyorsunuz? mSpy telefon takip özelliği ile nerede olduğunu, bulunduğu yere nereden gittiğini kolayca öğrenebilirsiniz. Peki ya bu özelliğin nasıl çalıştığını merak ediyor musunuz?

Öncelikle, mSpy takip özelliğinin çalışabilmesi için cihazların iOS 7 – 8.4; 9.0 – 9.1 ya da Android 4+ sürümünde olması gerekiyor. Aynı zamanda yazılım kısıtlamalarının kaldırılmış olması da mSpy’ın aradığı bir özellik.Bu özellik aynı zamanda jailbreak olarak da bilinir. Bunları sağladığınızda ve mSpy takip özelliğini kullanmaya başladığınızda kontrol arayüzünü kullanarak karşınızdaki kişinin nerede olduğunu görebilirsiniz.

Kontrol arayüzünü kullanarak yalnızca o anki konumu değil, takip ettiğiniz kişinin daha önce nerelerden de geçtiğini öğrenebilirsiniz. Kişinin ayrıntılı konum bilgilerine yani haritadaki tam yerine, koordinatlarına, konum saati bilgilerine ve tam adres bilgisine erişmeniz kaçınılmaz.

Bunlar için yapmanız gereken tek şey mSpy müşterisi olup arayüzü kullanmaya başlamak. Ardından hızlı bir şekilde başka birinin telefonunu takip etmeye başlayabilirsiniz.

mSpy’ı Kullanmaya Başlayıp Telefon Takip Etmek İçin Yapılması Gerekenler

Size şu ana dek mSpy’ın takip özelliğinin ne kadar etkili ve güvenli olduğundan bahsettik. Peki, mSpy’ı kullanmaya nasıl başlayabilirsiniz?

Öncelikle mSpy’ı kullanabilmek için bir abonelik satın almanız gerekiyor. İhtiyacınız olan üyelik paketini seçmeli ve ardından ödemeyi yapmalısınız. Ödeme gerçekleştikten sonra kontrol arayüzüne ulaşacaksınız. mSpy’ın arayüzünün kurulumu oldukça kolay ve hiçbir teknik bilgi gerektirmiyor. Yine de ihtiyacınız olursa müşteri hizmetleri sorularınızı yanıtlamak için 7/24 hizmet halinde.

Arayüzünü kurduktan sonra takip edilen cihazın nerede olduğunu, neler yaptığını, nerelerden geçtiğini görmeniz çok kolay ve uygulamayı direkt olarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu işlemlerin hepsi çok kısa ve hepsi yalnızca birkaç cümlede özetlenebilir:

  • Satın Al
  • Kur
  • Kullanmaya başla!

Bu kolay ve etkili çalışma sistemi ile telefon takip etme işleminizi güvenle yerine getirebilirsiniz.

Sonuç

Sonuç olarak söyleyebiliriz ki başkasının telefonunu takip etmek bazen hayatımızda büyük bir gereklilik haline gelebilir. Böyle durumlarda en iyi casusluk uygulamasını bulmalıyız. Bizim araştırmalarımıza göre en etkili casusluk uygulaması mSpy oldu ve kolay kurulumu, güvenli sistemi ve sürekli ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile bizi oldukça etkiledi. Bir ebeveyn, partner, akraba ya da arkadaş olarak başkasının telefonunun takip etmeniz gerekiyorsa anlattığımız şeylere dikkat etmenizi öneririz.

Paylaş

Yorumdan çık