Dünyanın önde gelen mobil teknoloji sitelerinden biri olan gsmarena.com geçtiğimiz hafta 7 farklı kategoride en iyi telefonları seçmek için anket düzenledi. Yapılan anket sonuçlarına göre 2020’nin en iyi oyun telefonu Asus ROG Phone 3 seçildi.

Akıllı telefonlar artık farklı ihtiyaçlara göre kategorilere ayrılıyor. Bu kategorilerden en önemlisini ise oyuncu telefonları oluşturuluyor. Mobil oyunlar geliştikçe, güçlü oyun telefonlarına ihtiyaç duyuluyor. Bununla birlikte birçok marka da kendi oyun telefonlarını üretiyor. Gsmarena.com sitesi de yaptığı ankette kullanıcı oylarıyla 2020’nin en iyi oyuncu telefonunu belirledi.

Gsmarena.com sitesinin anketine Asus ROG Phone 3, oyların 4’te 3’ünü alarak (%75.57) açık ara farkla en iyi oyuncu telefonu seçildi. Onu ikinci sırada Xiaomi Black Shark 3 Pro takip etti. 3. sırada Lenovo Legion Duel yer alırken listenin 4. sırasında ZTE Nubia Red Magic 5G yer aldı.

en iyi oyun telefonu 2020 gsmarena

Teloji.com olarak bizimde hazırladığımız ve sürekli güncellediğimiz En İyi 15 Oyun Telefonu yazımızda da ilk sırada Asus ROG Phone 3, ikinci sırada ise Xiaomi Black Shark 3 Pro yer alıyor. Her bütçe için hazırladığımız en iyi oyuncu telefonları yazımızı okumanızı öneririz.

Sizin favori oyun telefonunuz hangisi?

Paylaş

Yorumdan çık