Ana sayfa BLOG Arka Plan Silmek için En İyi 3 Online Site

Arka Plan Silmek için En İyi 3 Online Site

0

Fotoğrafın arka planını silmek için en pratik yöntemi arıyorsanız bu yazımız tam size göre. Telefonda arka plan silmek veya bilgisayarda arka plan silmek için online arka plan silme sitelerini kullanabilirsiniz. Bu yazımızda arka plan silmek için online siteleri sizlere tanıtacağız. Böylece hem iPhone‘da hem Android‘de hem de PC’de saniyeler içinde fotoğrafınızın arka planını silebilirsiniz.

Çok güzel bir fotoğraf çektiniz ancak fotoğrafın arka planı hoşunuza mı gitmedi. Veya güzel bir poz yakaladığınız fakat arka planda insanlar veya farklı objeler mi var. Photoshop gibi gelişmiş programlarla fotoğrafın arka planını silebilirsiniz ancak bu hem uzmanlık istemekte hem de çokça zaman almaktadır. Bunun yerine gelişmiş Yapay Zeka (artificial intelligence) teknolojisine sahip online siteleri kullanarak tek dokunuşla arka plan silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.. Bu siteler sahip oldukları yapay zeka sayesinde fotoğrafın ana objesini belirliyor ve arka planı otomatik olarak silebiliyorlar.

Hem bilgisayarınızda hem de telefonda arka plan silmek için bu siteleri kullanabilirsiniz. Oldukça iyi iş çıkaran arka plan silme siteleri, genel olarak hem ücretsiz hem de ücretli hizmet vermektedir. Normal fotoğraf kalitesinde arka plan silme işlemini ücretsiz yapan bu siteler full hd çalışmalar için fotoğraf başı veya aylık olarak ücret istemektedir. İşte en iyi arka plan silme siteleri…

Remove.bg

Arka plan silme işlemini için sizlere önereceğimiz ilk site Remove.bg sitesidir. Gelişmiş yapay zeka algoritması sayesinde tek dokunuşla arka plan silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sitede 5 saniyede kusursuz bir şekilde fotoğrafların arka planı silinmektedir. Fotoğrafın arka planını sildikten sonra dilerseniz fotoğrafın arka planını değiştirebilirsiniz.

fotograf arka plan silme remove bg

Ayrıca Remove.bg sitesinin API’lerini kullanarak, Photoshop ile entegre olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra mac veya windows programını bilgisayarınıza indirerek PC’den çalışabilirsiniz.

Removo.bg sitesine hiçbir üyelik yapmadan direk ana sayfa üzerinde yer alan Upload Image butonunu kullanarak fotoğrafınızı yükleyebilir ve fotoğrafın arka planını silebilirsiniz.

Remove.bg sitesine git

Clippingmagic.com

Fotoğrafların arka planını silmek için kullanabileceğiniz bir diğer başarılı site clippingmagic.com sitesidir. Bu site dünya genelinde oldukça popüler bir fotoğraf düzenleme sitesidir. Bünyesinde oldukça gelişmiş fotoğraf düzenleme araçları bulunmaktadır. Bu araçların en önemlilerinden biri de arka plan silme aracıdır. Gelişmiş yapay zekası sayesinde fotoğrafların arka planlarını kusursuz olarak silebilirsiniz. Ayrıca sürekli öğrenen yapay zeka, her gün binlerce fotoğrafın arka planını sildiği için sizin fotoğraflarınızın arka planını daha kusursuz olarak temizleyecektir.

fotograf arka plan silme clippingmagic

Clippingmagic sitesini, kişisel fotoğraflarınızın arka planını silmenin yanı sıra, profesyoneller ürün ve objelerin arka planını silmek için kullanabilirler.

clippingmagic.com adresine git

Photoscissors.com

Sıfır tıklama ile fotoğrafın arka planını bu sitede silebilir ve fotoğrafın arka planını değiştirebilirsiniz. Başta tavsiye ettiğimiz siteler gibi photoscissors.com da, fotoğraf arka planını silmek için yapay zeka kullanmaktadır.

fotograf arka plan silme photoscissors

Tek yapmanız gereken sitenin ana sayfasında yer alan Upload Image butonuna tıklamak ve fotoğrafınızı yüklemektir. Gerisi otomatik olarak yapılmaktadır. Daha sonra isterseniz fotoğrafın arka planını değiştirebilirsiniz.

photoscissors.com adresine git

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın