iPhone, iPad, iPod, iMac veya her hangi bir Apple ürününüz bozulduysa ve bulunduğunuz şehirde Yetkili Apple Servisi yoksa bunu İstanbul’da bulunan Apple Zorlu Center’a gönderebilirsiniz. Bu yazımızda Apple Zorlu Center’a nasıl kargo gönderilir tüm detaylarıyla anlatacağız.

Dün sizleri daha iyi bilgilendirebilmek için Zorlu Center’da yer alan Apple Store’ye gittim ve sizlerin en çok merak ettiği bazı soruları orada bulunan yetkililer ile görüştüm. Özellikle bulundukları şehirde Yetkili Apple Servisi olmayan kişiler cihazlarını nasıl göndereceklerini merak ediyorlar. Sizler için ilk olarak bu soruyu sordum.

Apple Zorlu Center, Beşiktaş’taki KVK bayisi ile çalışıyor. Dolayısıyla Apple Zorlu Center’a göndereceğiniz ürünleri Beşiktaş’taki KVK bayisine kargolamanız gerekiyor. Ayrıca anlaşmalı firma olan MNG Kargo ile kargo göndermek de ücretsiz.

Beşiktaş KVK Bayisi Adresi: Cihannuma Mahallesi, Barbaros Bulvarı, Gürel Apt. B Blok 49/B Beşiktaş / İstanbul

Beşiktaş KVK Telefon: 0 212 236 56 70

Eğer içinizde yine her hangi bir tereddüt varsa internetten KVK’nın resmi sitesinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Paylaş.

6 yorum

  1. iphone 7 telefon camı ve ekran kırıldı görüntü yok calışıyor fıyat aralıyı ne kadar bilgi alabilirmiyz ve gödersek ne zaman alırız uzun sürüyormu bilgi saygılar tşk

  2. Hüseyin Değer on

    iPhone 6s Plus telefon kendi kendine
    Arasıra açılıp kapanıyor ve aramalarda
    Sesler cızırtılı geliyor sorun. Ne olabilir

    • Sorunun ne olduğunu telefonu incelemeden dememiz çok doğru olmaz. Garantiniz devam ediyorsa servise verin. Sorunlarınız çözülmezse değişimden yararlanırsınız.

Yorum Yap