Android telefonunuza gelen aramalar, mesajlar ve diğer bildirimlerde zil sesinizle beraber telefonunuzun flaşının da yanmasını sağlayabilirsiniz.

Telefonunuzun LED Flaşını bildirim ışığı olarak kullanmak için Flash Alerts 2 uygulamasını yüklemeniz ve gerekli ayarları yapmanız yeterlidir. Flash Alerts 2 uygulamasını android 2.1 ve üstü versiyon kullanan Samsung, LG, HTC, Asus, Huawei ve diğer tüm android telefonlarla kullanabilirsiniz.

Flash Alerts 2 Kullanımı ve Ayarları

1. BURAYA tıklayarak Flash Alerts 2 uygulamasını Google Play üzerinden indirin. Daha sonra uygulamayı açın.

Screenshot_2015-08-25-20-17-39

2. Flash Alerts 2 uygulamasını açtığınız zaman bir dizi bilgilendirme ve test ekranı gelecektir. Bu adımları Next, Text, Flash Comfirmed ve Complete Setup diyerek tamamlayın. Örnek aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

flash-alert-2

3. Complete Setup’a dokunduktan sonra uygulamanın ayar ekranı gelecektir. Bu ekranda hiçbir ayara dokunmanıza gerek yoktur. Sesli aramalar ve Mesaj bildirimleri aktif olarak gelmektedir.

Screenshot_2015-08-25-20-16-42

4. Flash Alert 2 uygulamasında 3 farklı led flaş bildirim seçeneği vardır. Flash Module Setting kısmından istediğiniz flaş bildirim seçeneğini seçebilirsiniz.

Screenshot_2015-08-25-20-17-23

Artık telefonunuz çaldığında ve mesaj aldığınız zaman telefonunuzun flaşı yanacaktır.

Paylaş

2 yorum

    • Google Play üzerinden benzer uygulamaları deneyebilirsiniz. Normal şartlard çalışması lazımdır. Gerekli izinleri vermeyi unutmayın.

Yorumdan çık