Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Android için En İyi Müzik İndirme Uygulamaları 2020

Android için En İyi Müzik İndirme Uygulamaları 2020

0

Müzik ruhun gıdasıdır, telefonda ise olmazsa olmazlar arasındadır. Telefonda müzik dinlemek hepimizin sıklıkla yaptığı bir şeydir. Ancak internet üzerinden müzik dinlemek, internet paketimizin hızla tükenmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı telefona müzik indirme uygulamaları kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Android için en iyi müzik indirme uygulamalarını bir araya getirdik.

Günümüzde oldukça popüler müzik uygulamaları bulunmaktadır. Premium müzik uygulamaları kendi kütüphanenizi oluşturmanıza ve bunları internet gerektirmeden dinlemenizi sağlamaktadır. Yazımızda hem ücretli müzik indirme uygulamaları hem de ücretsiz müzik indirme uygulamaları bulunmaktadır. Sizin için hangisi daha uygunsa onu kullanabilirsiniz. Ücretsiz müzik indirme uygulamaları, şikayet nedeniyle google play store’den sürekli kaldırılmaktadır. Bundan dolayı ücretsiz müzik indirme uygulamaları apk olarak sizlerle paylaşacağız.

1. Spotify

spotify

Şuan en popüler müzik uygulaması Spotify’dir. Spotify’ın en güzel özelliği çok çeşitli çalma listelerine sahip olması ve sizinde kendi çalma listenizi oluşturmanıza imkan vermesidir. Spotify’ın bir diğer özelliği ve bizi ilgilendiren kısmı ise müzik indirme özelliği ve bu sayede internetsiz müzik dinleme imkanı sunmasıdır. İndirmek istediğiniz şarkıları kütüphanenize ekleyerek internetsiz dinleyebilirsiniz.

Spotify indir

2. YouTube Müzik

youtube muzik

Google’dan sonra dünyanın en büyük 2. arama motoru olan YouTube, aynı zamanda dünyanın en büyük müzik kütüphanesidir. Yakın zamanda Google Play Muzic’i de bünyesine katan YouTube müzik, mp3 müzik indirme ve internetsiz müzik dinleme imkanı sunan en iyi android uygulamalardan biridir.

YouTube Müzik indir

3. Amazon Music

amazon muzik

Amazon Music, müzik keşfetme ve paylaşma konusunda Spotify kadar iyi olmasa, basit bir şekilde çevrimdışı müzik indirici ve oynatıcı olarak yeterince iyidir.

Milyonlarca Amazon Prime abonesinden biriyseniz Prime Music’e de erişebilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen (Prime üyeleri için) Prime Music, şarkıları iPhone veya Android cihazınıza indirmenize izin verir.

Amazon Music indir

4. Pandora

pandora

Pandora, kur ve unut akıllı radyo hizmetiyle ünlüdür. Bir şarkı seçin ve Pandora’nın önümüzdeki birkaç saat boyunca benzer müziklerle doldurmasına izin verin. Pandora ayrıca isteğe bağlı yeni bir özelliğe kavuştu. Pandora Premium için ödeme yaparsanız (9,99$/ay), çevrimdışı müzik dinlemek için istediğiniz kadar şarkı indirebilirsiniz.

Pandora indir

5. Deezer

deezer

Deezer, yukarıda sıraladığımız müzik indirme uygulamaları kadar geniş bir kütüphaneye sahip olmasa da 35 milyondan fazla lisanslı şarkı barındırmaktadır. Deezer Premium’a abone olarak Benim Müziğim kısmına istediğiniz şarkıyı inderebilir, ve indiridiğiniz bu şarkıları internetsiz dinleyebilirsiniz.

Deezer indir

6. SoundCloud

soundcloud

Alternatif müzik indirme uygulaması arıyorsanız, SoundCloud doğru bir tercih olacaktır. Sevdiğiniz türde yeni şarkıları ve sanatçıları keşfetmek ve beğendiğiniz amatör şarkıcıları desteklemek istiyorsanız SoundCloud’u kullanabilirsiniz. SoundCloud uygulamasında bazı şarkılar ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Ancak 30 milyondan fazla kütüphaneden tüm şarkıları indirmek isterseniz SoundCloud Go planını satın almanız gerekmektedir.

SoundCloud indir

Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları

Burada paylaşacağımız müzik indirme uygulamalarını apk olarak indirmeniz gerekmektedir. Burada yer alan uygulamalar genellikle Google Play Store’den kaldırılan telefona müzik indirme uygulamalarıdır.

7. MYT Müzik

myt muzik

Telefona müzik indirme uygulaması denince akla ilk gelen uygulamaların başında MYT Müzik uygulaması gelmektedir. MYT Müzik, arşiv olarak youtube’u kullanmaktadır. Arama bölümüne istediğiniz şarkıyı yazın ve indirme butonuna dokunun. Saniyeler içerisinde şarkı telefonunuza inecektir.

MTY Müzik indir

8. OG YouTube

ogyoutube

OG YouTube uygulaması adından anlaşılacağı üzere YouTube arayüzüne sahiptir. YouTube’den farklı olarak burada yer alan videoları .mp3 olarak telefonunuza indirebilirsiniz. Ayrıca videoları .mp4 formatında yani video olarak da telefona indirebilirsiniz.

OG YouTube indir

Telefona şarkı indirme uygulamaları listemizin burada sonuna geldik. Sizlerde yorum kısmından kullandığınız ve beğendiğiniz müzik uygulamalarını bizlere önerebilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın