Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Android İçin En İyi E Kitap Okuma Uygulamaları

Android İçin En İyi E Kitap Okuma Uygulamaları

1

Android telefon ve tabletlerle yapılabilen en güzel şeylerden biri de e kitap okumaktır. Kitap severlerin akıllı telefonlarında olmazsa olmaz uygulamalardan biri de e book okuma uygulamalarıdır. Bu yazımızda kullanabileceğiniz en iyi e kitap uygulamalarını listeledik.

Otobüste, metroda, okulda, evde, işte, plajda vakit buldukça yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri kesinlikle kitap okumaktır. Kitap okumayı seven kişiler akıllı telefon ve tabletlerinde kitap okuyabilirler. Her ne kadar dijital ortamda kitap okuma normal kitap okumanın hazzını vermese de tanıtacağımız uygulamalar ile kitap okumak daha kolay ve keyifli olacaktır.

1 . FBReader

FBReader oldukça başarılı bir e kitap uygulaması. Uygulama pdf, epub, Kindle azw3 (mobipocket), fb2(.zip), RTF, doc (MS Word), html, plain text gibi e-kitap formatlarını desteklemektedir. FBReader uygulaması en eski e kitap uygulamalarından biri ve tamamen ücretsiz.

fbreader

FBReader indir

2. Aldiko Book Reader

Aldiko Book Reader, android ve ios için geliştirilmiş en başarılı e kitap okuma araçlarından biridir. Aldiko uygulaması kendi bünyesinde yazı büyütme, küçültme, parlaklık ayarlama, arama yapma, gece/gündüz modu gibi birçok pratik özellik barındırmaktadır.

aldiko

Aldiko Book Reader indir

3. Kobo Okuma Uygulaması

Kobo e kitap uygulaması, dünyanın en popüler ekitap, çizgi roman ve çocuk kitaplarından oluşan kapsamlı bir kataloğa sahiptir ve buradan e kitaplara göz atmanızı sağlar. Kolay bir şekilde akıllı telefon ya da tabletinizde  e kitap okumanızı sağlar. Uygulamada yazar, başlık, konu veya türe göre arama yapabilirsiniz.

kobo

Kobo Okuma Uygulaması indir

4. Nook

Nook uygulaması listemizde kendine yer bulmayı başaran bir diğer başarılı e kitap uygulaması. Nook uygulamasının en beğendiğimiz yönü ise kullanışlı ve şık arayüzü. Nook uygulaması da yine e kitap okurken yazı boyutu ayarlama, parlaklık ayarlama gibi özellikler sunmaktadır.

nook

Nook indir

Listemiz bu kadar sizlerde kullandığınız favori e kitap uygulamalarını yorum kısmından tavsiye edebilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın