PDF, e-kitap ve belgelerde en fazla kullanılan dosya türlerinden biridir. Android telefon kullanıyorsanız ve PDF okuyup, PDF dosyalarda düzenleme yapmanız gerekiyorsa sizler için önereceğimiz en iyi 5 pdf düzenleme ve okuma uygulamasına göz atın.

1. Xodo PDF Reader & Editor

Xodo, e-kitapları ve diğer PDF belgeleri okumanıza, düzenlemenize ve açıklama eklemenize izin veren zengin özellikli bir PDF uygulamasıdır. Xodo, dahili bir dosya yöneticisi, bulut depolama desteği ve pdf’lere açıklama ekleme araçlarına sahiptir. Ayrıca Xodo, Adobe Acrobat özellikleriyle de uyumludur.

Xodo PDF Reader & Editor indir

2. PDF Viewer – Oku & Düzenle

pdf viewer

PDF Viewer (PSPDFKit GmbH) en gelişmiş PDF okuma ve düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulamayı tek başınıza kullanabileceğiniz gibi grup halindeki çalışmalarınızda da kullanabilirsiniz. Uygulama bulut desteği, belge içinde metin arama, zoom ve açıklama ekleme gibi özellikler sunmaktadır. Uygulamanın ücretsiz ve Pro versiyonları bulunmaktadır.

PDF Viewer – Oku & Düzenle indir

3. PocketBook Reader

pocketbook

PocketBook Reader, e-kitap okuma konusunda en iyi android uygulamaların başında gelmektedir. Uygulama, PDF (Adobe DRM), EPUB (Adobe DRM), DjVu, FB2, FB2.zip, MOBI, DOCX, RTF, TXT, CHM, HTML (temel), CBZ, CBR gibi tüm popüler e-kitap biçimlerini desteklemektedir.

Sadece e-kitap okumayı değil, aynı zamanda dinlemeyi seven okuyucular için, PocketBook sesli kitapları destekler ve bir Text-to-Speech işlevine sahiptir.

Reklamsız ve tamamen ücretsiz olan PocketBook, internete bağlanmadan kitap okumanızı sağlar.

PocketBook Reader indir

4. Moon+ Reader

moon reader

En gelişmiş kitap uygulamalarından biri olan Moon+ Reader, epub, pdf, mobi, chm, cbr, cbz, umd, fb2, txt, html, rar, zip ve OPD gibi birçok dosya türünü desteklemektedir. Uygulamanın gündüz ve gece modları bulunmaktadır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamanın ücretli versiyonu da bulunmaktadır.

Moon+ Reader indir

5. ezPDF Reader

ezPDF

ezPDF, yerleşik multimedya özelliklerine sahip tek Android PDF görüntüleyicisidir. Eski bir arayüze sahip olsa da ezPDF birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. ezPDF Reader uygulamasını 15 gün ücretsiz olarak kullanabilirsiniz ardından 4 Dolar ücret vermeniz gerekmektedir.

Paylaş

Yorumdan çık