Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Android için En İyi 5 Müzik Çalar (2017)

Android için En İyi 5 Müzik Çalar (2017)

1

Müzik birçok insanın vazgeçilmezi. Android telefonunuzda dev bir müzik arşiviniz var ve kaliteli bir müzik çalar uygulaması mı arıyorsunuz ? İşte bu yazımızda sizler için en iyi 5 android müzik çalar uygulamasını listeledik.

1. Poweramp [Ücretsiz Deneme / 3.99$]

Poweramp Google Play üzerinde 100 milyona yakın indirilme sayısına sahip oldukça popüler ve sağlam bir müzik çalar uygulamasıdır. Birçok özelliğe sahip olan uygulama, mp3, mp4/m4a (alac dahil), ogg, wma*, flac, wav, ape, wv, tta, mpc, aiff (*bazı wma dosyaları NEON desteği isteyebilir) gibi formatlarındaki tüm ses dosyalarını çalabilmektedir.

poweramp

Poweramp indir

2. Google Play Müzik [Ücretsiz / Aylık 9.99$]

Google’ın kendi müzik uygulaması olan Google Play Müzik bir diğer başarılı müzik oynatıcı uygulama. Yeni Tam Erişim hizmeti ile Google Play’de milyonlarca şarkı ve sınırsız radyo dinleyebilir ve müzik uzmanlarının derlediği oynatma listelerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Google Play Müzik uygulaması, hem Tam Erişim hem de Standart sayesinde müzik koleksiyonunuzu her yerden dinleyebilmenizi sağlar. Tüm müzik dosyalarınız çevrimiçi depolanmaktadır, bu nedenle senkronizasyon, depolama alanı veya çevrimdışı oynatma konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

google play muzik

Google Play Müzik indir

3. BlackPlayer Music Player [Ücretsiz / 2$ ]

BackPlayer ücretsiz şık ve kolay kullanım sunan başarılı bir müzik çalardır. Uygulamanın temel özellikleri arasında MP3, WAV, OGG gibi standart yerel müzik dosyası formatlarını destekleme, Ekolayzer Build, Bassboost ve 3D Virtualizer veya harici Ekolayzer kullanma seçeneği sunma, Flac desteği (4.1+), Gapless oynatma bulunmaktadır.

BlackPlayer

BlackPlayer Music Player indir

4. n7Player Müzik Çalar [Ücretsiz / 3.31$]

n7Player Müzik çalar uygulaması basit arayüzü ve sezgisel yapısı ile size başarılı bir müzik zevki sunuyor. n7Player, çok sayıda hazır ayar ve kendi ayarınızı yaratma imkanı sunan gelişmiş 10 bant ekolayzer sayesinde yüksek kalitede müzik dinleme imkanı sunmaktadır. Uygulama mp3, mp4, m4a, ogg, wav, 3gp, mid, xmf,  mkv, aac gibi müzik türlerini desteklediği gibi FLAC ve OGG gibi tüm popüler formatları çalar.

n7player

n7Player Müzik Çalar indir

5. Müzik Çalar – Auto Player [Ücretsiz]

Müzik Çalar uygulaması, albüm ve sanatçı yapısının dışında klasör yapısı da sunmaktadır. Uygulama 22’den fazla ekolayzır seçeneği ile birçok popüler ses formatını desteklemektedir.

muzik calar

Müzik Çalar – Auto Player indir

Listemiz bu kadar sizde yorum kısmında favori müzik çalar uygulamalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Cepte Müzik uygulamasını kullanıyorum ve çok memnunum ne bi reklam çıkıyor ne de para veriyorum. Paranıza yazık etmeyin adamlar o kadar emek vermiş sizinle de paylaşmak istedim 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın