Bu yazımızda sizlere Android ve iOS platformunda kullanabileceğiniz başarılı bir iş uygulamasını tanıtacağız. SignEasy, PDF, Word, Excel, JPEG gibi tüm dosya formatlarını imzalamanın ve imzalatmanın en basit yolu. Uygulama aynı zamanda kağıt ve kalem kadar yasal olarak bağlayıcıdır.

Teknoloji her geçen gün gelişiyor ve hayatımız da dijitalleşmeye devam ediyor. Eğer sizde çok sayıda belge imzalayan veya imzalatan biriyseniz SignEasy uygulaması işinizi kolaylaştıracaktır. Uygulama ile bir belgeyi tek başınıza imlayabileceğiniz gibi birden fazla kişinin imza atmasını da sağlayabilirsiniz. Ayrıca dünyanın her hangi bir yerindeki birine belgeyi göndererek imzalamasını da isteyebilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve deneyebilirsiniz. iPhone ve iPad kullanıcıları için ilk 3 belgeyi imzalamak ücretsizken Android platformunda 7 günlük deneme süresi bulunmaktadır.

Uygulamayı kullanmak oldukça basittir. Uygulamayı aşağıda paylaşacağımız linklerden indirdikten sonra isim ve email bilgilerinizi girerek hesabınızı oluşturun. Daha sonra açılan ekranda imzanızı ekrana atın ve kaydedin. İmzanızın dışında paraf imza da (baş harfler olarak geçiyor) oluşturabilirsiniz. Daha sonra cihazınızda bulunan dosyaları uygulama üzerinden açarak imzanızı sürükle bırak yöntemi ile belgenin istediğiniz konumuna sürükleyerek ekleyebilir ve boyutunu kolayca ayarlayabilirsiniz.

telefondan dosya pdf imzalama

 

SignEasy, yasal olarak bağlayıcı ve güvenlidir. İmzacı e-posta kimliği, cihaz IP’si imza zaman bilgisi ve fazlasını içerir ve yasal deliller için tam denetim yolu sağlar. ESIGN yasasıyla uyumludur ve dünyaca tanınır. Belgeler SSL şifrelemeyle gönderilip depolandığı için güvenlidir. Uygulama iOS platformunda 2014, 2015 ve 2016 yıllarında en iyi iş uygulamaları arasında yer almıştır.

Android için SignEasy indir

iOS için SignEasy indir

Paylaş

Leave A Reply