AI coin (Sleepless AI) geçtiğimiz günlerde Binance’de listelendi ve listelendiği günden bu yana güzel bir yükseliş gösterdi. Peki ai coin nedirAI coin geleceği ve yorumu hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

AI Coin nedir?

Sleepless AIWeb3 ve yapay zekaya eşlik eden bir oyun platformudur. Amacı, yapay zeka ve blockchain teknolojisini kullanarak oyun endüstrisine benzeri görülmemiş bir yenilik getirmektir. AI coin ise kullanıcıların oyun içi satın alımlar yapmasını, sanal partnerlerini kişiselleştirmek ve oyun içindeki çeşitli etkileşimleri gerçekleştirmelerini sağlayan kripto para birimidir.

AI coin geleceği ve yorumu

Sleepless AI kendini yapay zekanın sevgiyle buluştuğu yer olarak tanımlıyor. Sleepless AI, özünde benzersiz yaklaşımı ve ekibinin kapsamlı uzmanlığıyla oyun endüstrisinde devrim yaratmayı hedefliyor. Projenin yatırımcıları arasında Binance Labs, Folius Ventures ve Foresight Ventures yer alıyor.

AI coinin toplam ve maksimum arz sayısı 1 milyar AI’dir. Bunların 130 milyonu dolaşımdadır. Tokenin piyasa değeri 214 milyon$, tam seyreltilmiş değeri ise 1.65 milyar$’dır. AI coin, şuan markette 249. sırada yer alıyor.

AI coin en düşük 0.90$, en yüksek ise 1.97$ seviyesini gördü. 4 Ocak 2024’te Binance’de listelenen coin, yaklaşık 1$ fiyatla listelendi ve bugün itibariyle (21 Şubat 2024) 1.60$’dan fiyatlanıyor.

ai coin grafik subat 2024

AI coin geleceği ve yorumu için şunları söyleyebiliriz, Bitcoin’in fiyatının yükselmesi durumda AI coinin geleceği olumlu gözüküyor. Yapay Zeka projeleri 2024’te en fazla yükselecek projeler olarak görüldüğü için ve AI coin henüz fazla yükselmediği için yükselme potansiyeline sahip. Ancak yeni projeler çok oynak olduğu için ani düşüşler olabilir. Bu yüzden araştırmanızı yapın ve riskinizi iyi değerlendirin. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

AI coin nereden alabilirim?

Ai coin, Binance, Binance TR, Gate.io ve HTX kripto borsalarında bulunmaktadır.

Sorumluluk reddi beyanı: teloji.com sitemizde yazılanlar, yatırım tavsiyesi değildir. Okuyucular, sitemizde bahsi geçen coin, şirket veya hizmetlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar. teloji.com, sitede adı geçen konu, mal veya hizmetten doğabilecek zarar ya da kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

Paylaş

Yorumdan çık