Agar.io sitesi üzerinden oynanan ve bağımlılık yapan Agar.io oyunun skinlerini sizlerle paylaşıyoruz. Oyuna girdiğiniz zaman Nick bölümüne aşağıdaki kodlardan birini girdiğiniz zaman topunuz o Skinin şeklini alıyor. Örneğin Nick bölümüne Turkey yazarsanız topunuz Türk Bayrağı şeklini alıyor.

Agar.io Skinleri

Ülke/Bayrak Skinleri; argentina, australia, austria, bangladesh, belarus, belgium, bosnia, botswana, brazil, bulgaria, cambodia, canada, chile, china, croatia, denmark, estonia, european union, finland, france, german empire, germany, greece, indonesia, hong kong, hungary, imperial japan, india, indiana, iran, iraq, ireland, italy, jamaica, japan, latvia, lithuania, luxembourg, maldivas, mexico, netherlands, nigeria, north korea, norway, pakistan, peru, poland, portugal, prussia, romania, russia, scotland, sealand, south korea, spain, sweden, switzerland, taiwan, texas, thailand, tsarist russia, turkey, ukraine, united kingdom, usa, ussr.

Logo ve Resim Skinleri ; 2ch.hk, 4chan, 8ch, 9gag, ayy lmao, bait, cia, confederate, doge, ea, earth, facepunch, feminism, hitler, isis, kc, mars, matriarchy, moon, nazi, origin, patriarchy, pewdiepie, piccolo, prodota, qing dynasty, quebec, reddit, sanik, satanist, sir, stalin, steam, stussy, tumblr, vinesauce, wojak, yaranaika.

Agario oyunun oynanışına gelince, oyunda küçük bir top şeklinde etrafınızdaki topları yiyiyor ve büyüyorsunuz. Sizin gibi gerçek kişilerde aynı ortamda bulunuyor. Sizden küçük olan rakiplerini yiyebiliyorsunuz. Oyunda amaç en büyük olmak ve diğer kişileri yemek. Oyun mouse ile kontrol ediliyor. Mouse (fare)’yi sürüklediğiniz yönde ilerliyorsunuz. Klavyeden Boşluk tuşuna (Space) başında topunuz 2’ye bölünüyor. Topu ikiye bölmeyi yemek istediğiniz rakibinizin üzerine atlamak için kullanıyorsunuz. Bir süre sonra parçalar tekrar birleşiyor. Klavyeden W tuşuna başarak bir parçanızı top olarak fırlatıyorsunuz. Genelde yardım etmek istediğiniz kişiler için W tuşunu kullanabilirsiniz. Oyun çok basit gözükse de oldukça bağımlılık yapan bir oyun.1 Kere oynadığınız zaman saatlerce bırakamıyorsunuz.

Aşağıdaki resimde skinlerin şekilleri ve kodları yer almaktadır.

agario-skins

 

Paylaş

1 Yorum

  1. Agar io hakkında bende birkaç taktik paylaşmak istiyorum. Oyuna başladığınız zaman kimseyle uğraşmadan önce minik topları toplayıp biraz büyümeye çalışın. Sonra aktif olun ve sizin 3’te biriniz olanlara saldırın sizle aynı yönde ilerlerken boşluk tuşu ile üzerlerine atlayın. Ayrıca çok büyük olduğunuzda sizin gibi büyük olanları testere yeşil engellerin orada w ile kıstın ve patlatın. İki yeşil engel arasına girdiklerinde W ile onlara parça gönderin ve daha büyük olup engelde patlamalarını sağlayın ve parçalarını toplayın.
    Gerçekten agario son zamanların en iyi oyunu.

Yorumdan çık