Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar 2020’nin En İyi Android Oyunları Belli Oldu

2020’nin En İyi Android Oyunları Belli Oldu

0

Google Play Store her yıl olduğu gibi bu yılda, yılın en iyi android oyunları açıkladı. 5 farklı kategoride 2020’nin en iyi oyunlarının açıklandığı listede, bu yılın en iyi android oyunu Genshin Impact seçildi.

Google Play Store, yılın en iyi android oyunu, halk oylaması ödülü, en iyi rekabetçi oyunlar, en iyi bağımsızlar, en eğlenceli oyunlar ve en yenilikçi oyunlar şeklinde farklı kategorilerde oyunları listeledi. En iyi android oyunları açıklayan Google Play Store, birçok sürpriz oyunu da ödüllendirdi.

2020 Yılın En İyi Android Oyunu

Birçok otorite gibi bizimde dikkatimi çeken ve sistem gereksinimlerini yazdığımız Genshin Impact 2020’nin en iyi android oyunu seçildi. 10 milyondan fazla indirilen bu macera türündeki oyun ayrıca PC, Playstation ve iOS platformunda da yer alıyor.

genshin impact

Halk Oylaması Ödülü: 2020 En İyi Oyunu

Sevilen futbol oyunu Dream League Soccer 2021, yapılan halk oylamasıyla 2020’nin en iyi oyunu olma ödülünü kazandı.

dls2021

En İyi Rekabetçi Oyunlar 2020

Son zamanların en popüler oyun kategorisi olan Rekabetçi Oyunlar kategorisinin en iyileri Google Play Store tarafından açıklandı. İşte listeye girmeyi başaran en iyi 5 rekabetçi oyun.

2020’nin En İyi Bağımsız Oyunları

En iyi bağımsız oyunlar kategorisinde ilk beşe giren oyunlar farklı kategorilerde (macera, zeka, rol yapma vb.) yer alıyorlar.

En Eğlenceli Oyunlar 2020

Yılın en eğlenceli oyunları aslına oynaması ve kavraması kolay oyunlardan oluşuyor. İşte 2020’nin en iyi eğlenceli oyunları…

2020 En Yenilikçi Oyunlar

Bu oyunlar, kimi zaman basit oyun türünün sınırlarını zorlayarak kimi zaman yaratıcı yeni oynama yöntemleri veya keşfedilecek dünyalar oluşturarak 2020’de farklı olma cesaretini gösterdiler.

Sizin en beğendiğiniz oyun hangisi?

Kaynak:https://play.google.com/store/apps/editorial_collection/promotion_topic_bestof2020_games_hub

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın