Anasayfa Haberler Youtube’a Anlık İzleme Sayacı Geliyor

Youtube’a Anlık İzleme Sayacı Geliyor

0

Google’ın sahibi olduğu video paylaşım platformu Youtube yepyeni bir özelliğine kavuşuyor. İlk etapta Android kullanıcılara gelmesi bu özellik ile videolara anlık izleme sayacı özelliği geliyor. Yani siz bir videoyu izlerken sizle birlikte kaç kişinin daha o videoyu izlediğini görebileceksiniz.

Google, youtube’nin android versiyonu için yepyeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Artık youtube’de izlediğiniz videoları anlık olarak kaç kişinin izlediğini görebileceksiniz. Özellikle bir videoyu izlerken o videoyu kaç kişinin daha izlediği hep merak edilmektedir. Bunu düşünen Google mühendisleri youtube videolarına bu yeni özelliği katıyorlar.

Google tarafından şuan youtube’nin yeni özelliği sunucu tarafında test ediliyor. Aslında oldukça basit bir şey olan bu özelliğin büyük bir kesim tarafında da beğenileceği kesin. Google’ın testlerinden sızdırılan bir görüntü aşağıda yer alıyor.

Youtube anlık izlenme sayısı özelliği yukarıdaki fotoğrafta da görüldüğü gibi videonun isminin altında ve beğenme tuşunun üstünde yer alıyor.


CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz