Aktif bir youtube kullanıcısıysanız ve yorum yapmayı seviyorsanız, youtube’da düzinelerce yorumunuz olabilir. Bu yazımızda youtube’da yaptığınız tüm yorumları görme ve silme işlemini anlatacağız. Gelin şimdi youtube da yaptığım yorumlar nasıl görüntülenir ve silinir hızlıca anlatalım.

Bildiğiniz gibi Youtube, Google’ın sahibi olduğu bir platformdur. Youtube’da yaptığınız tüm yorumlar, Google hesabınızda kayıt altına alınır ve Google Etkinliğim sayfasından yaptığınız tüm yorumları Kronolojik sıralamasıyla (tarihe göre) görebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Youtube’da Yorum Yaptığım Videoları Nerden Bulabilirim?

Youtube’da yaptığınız tüm yorumları görüntülemek için Yorum Geçmişi sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Açılan Google Etkinliğim sayfasında, youtube’da yaptığınız tüm yorumları kronolojik sırasıyla görebilirsiniz. Videoların üstünde yer alan X simgesine tıklayarak yorumunuzu silebilirsiniz.

youtube yorumlari gorme silme

 

Bu şekilde youtube’daki tüm yorumlarınızı ve yanıtlarınızı tek tek silebilirsiniz. Ancak şunu baştan belirtelim “youtube da yaptığım tüm yorumları toplu silme” nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, toplu yorum silme özelliği maalesef yoktur. Yorumları tek tek silmeniz gerekiyor.

Yukarıda anlattığımız gibi bir yorumu sildiğinizde yorumların tamamen silinmesi bazen birkaç saati bulabilmektedir.

Paylaş

Yorumdan çık