Google’ın kullanıcıların internetsiz olarak youtube videolarını izlemelerini sağlayan YouTube Go uygulaması, Beta aşamasını geride bıraktı ve artık Google Play Store’de indirilebilir hale geldi.

YouTube Go nedir? diye soranlar için öncelikle uygulama hakkında kısa bir bilgi verelim. YouTube Go aslında YouTube’ın kendi uygulaması. Bu uygulama sayesinde beğendiğiniz youtube videolarını telefonunuza kaydedebilir ve istediğiniz zaman internet harcamadan izleyebilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz videoları Bluetooth ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Youtube Go özellikle internet bağlantısı kötü ve pahalı olan Hindistan, Endonezya gibi ülkeler için çıkarıldı. Tabi YouTube Go’da bir videoyu indirebilmeniz için video sahibinin o videoyu indirme işlemlerine açmış olması gerektiğini de unutmayın. Google bu özellik sayesinde telif haklarının önüne geçiyor.

Yazımızın sonunda paylaşacağımız linkten YouTube Go’nun Google Play Store’deki indirme bağlantısına erişebilirsiniz. Ancak bazı bölgelerde uygulama henüz indirilmeye açılmadığı için VPN kullanmanız gerekebilir. YouTube Go uygulaması Android 4.1 Jellybean ve üstü versiyonlarla çalışmaktadır.

YouTube Go Google Play Store Linki

Paylaş

Yorumdan çık