Anasayfa Haberler YouTube Go 10 Milyon İndirilmeyi Geçti

YouTube Go 10 Milyon İndirilmeyi Geçti

0

Youtube videolarını indirip internetsiz olarak izlemeyi sağlayan Youtube Go, 10 milyon indirilme sayısına ulaştı. Youtube’nin kendi uygulaması olan Youtube Go, henüz birkaç ülkede kullanıma açılmasına rağmen hızlı yükselişi ile dikkat çekiyor.

Google, internetin kötü ve pahalı olduğu ülkelerdeki kullanıcılar youtube videolarına internetsiz erişebilsinler diye Youtube Go uygulamasını geliştirdi. Eylül 2016’da fikir ortaya çıktı ve 2017 Şubat ayında ise Youtube GO’nun beta sürümü Google Play Store’de kullanıma sunuldu.

Youtube Go halen sadece belli bölgelerdeki kullanıcılar için kullanıma sunuldu. Hindistan ve Endonezya bilinen ülkeler arasında. Tabi sadece uygulamayı indirmeniz bir işe yaramıyor. Önemli olan indirmek istediğiniz videoların indirilebilir durumda olması. Kanal sahiplerine sunulan özellikle videoların Youtube GO’da indirilebilir olması seçilebiliyor.

Youtube Go, zamanla daha fazla indirilecek ve popüler hale gelecektir diye düşünüyoruz. Popülerliği arttıkça da indirilebilir video sayısı da artacaktır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz