Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Youtube Android ve iOS’a Video Oynatma Hızı Kontrolü Eklendi

Youtube Android ve iOS’a Video Oynatma Hızı Kontrolü Eklendi

0

Dünyanın en popüler video paylaşım platformu Youtube’nin Android ve iOS için geliştirilen uygulamasına video oynatma hızını kontrol etme özelliği geldi.

Youtube, android ve ios için yaptığı güncelleme ile youtube uygulamasına yeni özelliğini dahil etti. Artık youtube’de izlediğiniz bir videonun oynatma hızını ayarlayabileceksiniz.

Youtube’de bir video izlediğiniz zaman varsayılan olarak videonun oynatma hızı Normal olarak seçili geliyor. Ancak videonun sol üst köşesinde yer alan … üç noktaya dokunup açılan menüden Oynatma Hızı seçeneğini seçip açılan menüden 0.25x, 0.5x, 0.75x seçeneklerini seçerek videoyu yavaş oynatabilir. Veya 1.25x, 1.5x ve 2x seçeneğini seçerek videoyu hızlandırılmış olarak izleyebilirsiniz.

youtube oynatma hizi

Ayrıca youtube’nin android ve ios uygulamasına gelen yeni güncelleme ile Youtube logosu da değişti. Youtube’nin yeni logosunu görmek ve Video oynatma hızını kullanmak için aşağıdaki bağlantılardan youtube uygulamasının güncel versiyonunu telefonunuza indirebilirsiniz.

Android için Youtube indir

iOS için Youtube indir

Kaynak: Google

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın