2022’ye girmemize sayılı günler kaldı. Zorlu bir senenin bütün olumsuzluklarından arınmak için güzel bir yeni yıl kutlaması herkese iyi gelecektir. İmkanı olan kişilerse sevdiklerine hediye alarak onları mutlu edebilir ve kendileri de mutlu bir şekilde yeni yıla girebilirler. Bu yazımızda sevdiklerinize alabileceğiniz 5 yeni yıl hediyesi tavsiye edeceğiz.

1.Redkey F10 Elektrikli Süpürge

Annenize, eşinize, aile büyüklerinize veya arkadaşınıza bir hediye almayı düşünüyorsanız, Redkey F10 elektrikli süpürge size önereceğimiz ilk hediyedir. Ergonomik yapısı, katlanabilen uzatma borusu ve kusursuz tasarımıyla Redkey F10, özellikle bel ağrısı çeken yetişkinlerin ve hamile bayanların imdadına yetişiyor. Ergonomik yapısı sayesinde Redkey F10 ile kanepe altı, yatak altı, masa altı gibi zor ulaşılan yerleri süpürmek oldukça kolay.

redkey f10

Bazı yaşlı insanlar görme kaybı nedeniyle ince tozları görmede sorun yaşayabilmektedir. Bundan dolayı Redkey F10’un fırça başlığı, LED ışıklar ve tozu algılayan ve buna göre emiş gücünü otomatik olarak ayarlayan akıllı bir sistemle donatılmıştır. Büyük ve güçlü bir silindire sahip olmasına rağmen F10 oldukça hafiftir.

Türkiye pazarına yakın zamanda giriş yapan Redkey F10, kendi alanında güçlü rakiplerinden daha iyi bir performans sağlamasının yanı sıra uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Redkey F10 Satın Alma Linki

2.Samsung Galaxy A52

Yeni yıl hediyesi olarak orta segment bir akıllı telefon hediye etmek istiyorsanız önereceğimiz model Samsung Galaxy A52‘dir. Admin olarak benim de tercihim olan Galaxy A52, 2021’in en iyi orta segment telefonlarından biridir. Cihaz, kamerası, ekranı, yonga seti, 2 gün giden bataryası, hızlı şarj özelliği, ekrana gömülü parmak izi okumasıyla dikkat çekiyor.

galaxy a52

Samsung Galaxy A52 özellikleri için tıklayın.

3.Huawei FreeBuds Lipstick

Huawei FreeBuds Lipstick, eşinize veya kız arkadaşınıza alabileceğiniz güzel bir hediyedir. Huawei’nin kablosuz kulaklığı FreeBuds Lipstick, ilk bakışta şık tasarımıyla ruja benzeyen kılıfıyla dikkat çekiyor. Tabi bu kablosuz kulaklık sadece tasarımıyla dikkat çekmiyor. Ultra şık tasarımda yeni trendi belirleyen ve üstün, daha akıllı bir ses deneyimi için yenilikçi bir şekilde donatılan HUAWEI FreeBuds Lipstick, güzellik ve seste çarpıcı bir değişim sunuyor.

huawei freebuds lipstick

Farklı kulaklık alternatifleri için En İyi Kablosuz Kulaklıklar yazımıza bakabilirsiniz.

4.Zengin Baba Yoksul Baba

Birine verilebilecek en güzel hediyelerden biri hiç kuşkusuz kitaptır. Robert T. Kiyosaki‘nin yazarı olduğu Zengin Baba Yoksul Baba, 109’dan fazla ülkede 51’den fazla dilde, 32 milyondan fazla satış yaptı. Tüm zamanların en fazla satış yapan kişisel finans kitabı olan bu kitap, “Zenginler Çocuklarına, Orta Sınıf ve Alt Sınıfın Parayla İlgili Öğretmediği Neyi Öğretiyor?” sorusunu yanıtlıyor. Bu kitabı çocuğunuza alabileceğiniz gibi, ekonomik sıkıntılar içinde boğuşuyorsanız veya nasıl zengin olabilirim diye düşünüyorsanız kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.

zengin baba yoksul baba

5.iPhone 13 Pro

2022’ye iPhone 13 Pro ile girmek güzel bir ayrıcalık olacaktır. Eğer bütçeniz yeterliyse, sevdiklerinize yeni yıl hediyesi olarak iPhone 13 Pro hediye edebilirsiniz. Teknoloji, akıllı telefon ve marka denince akla ilk gelen ürün iPhone’dur. Sevdiğiniz kişiye iPhone 13 Pro hediye ederek ona güzel bir yılbaşı sürprizi yapabilirsiniz.

iphone 13 pro 3

iPhone 13 Pro özellikleri için tıklayın.

Paylaş

Yorumdan çık