Ana sayfa Haberler Yeni Nokia 3310 Türkiye’de Satışa Sunuluyor

Yeni Nokia 3310 Türkiye’de Satışa Sunuluyor

0

Bugün İstanbul’da Vodafone Türkiye ve HMD Global işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte Nokia’nın yeni akıllı telefonlarının ve Nokia 3310 modelinin Türkiye’de satışa sunulacağı belirtildi.

Nokia Android işletim sistemi kullanan yeni akıllı telefonlarıyla mobil teknoloji pazarına hızlı bir geri dönüş yaptı. Markanın efsane modeli 3310’u yenileyip tekrar pazara sunması ise büyük sevinç yarattı. Yurt dışında 52 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan yeni 3310’un Türkiye satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Bugün gerçekleşen Vodafone Lansmanında Nokia’nın yeni akıllı telefonlarının Temmuz ayında Nokia 3310’un ise Ağustos ortasında Vodafone aracılığıyla satışa sunulacağı açıklandı.

Vodafone yetkilisinin yaptığı açıklamaya göre Nokia 3310 ilk etapda sadece Vodafone bayilerinde satışa sunulacak. 3 aylık anlaşma sonucunda telefona diğer operatörlerden de sahip olabileceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here